Kadınlar sadece zengin erkekleri mi sever?

@İcardiVekili erkek olunca değil insan olunca direk çalışman lazım hocam. Zengin adamlarin da genelde evlendiği kişiler zengin oluyor.

@İcardiVekili orası öyle zaten de her kadın kendi ölçüsünde bakıyor ülkenin yüzde 65-70'i işsiz veya asgari ucretle çalışıyor. Çok güzel değilse bunu istese bile elde etme şansı yok.
Bakan Bilgin'in dediğine göre nüfusun %38'i asgari ücretli 🙂

@watchdogs123p işsizlik yüzde 11 de 50 asgari ücrete çok yakın alanları da sayinca benim dediğim rakama doğru geliyor. Ülkenin çoğunun durumu kötü zengin erkek isterlerse evde kalırlar kızlar konusunda aşırı kötü olman lazım zengin olmayıp da yapmamak için gerçi o zamanda çevrem zengin diyip yine yapamaz senin kafanda biri.

@watchdogs123p işsizlik yüzde 11 de 50 asgari ücrete çok yakın alanları da sayinca benim dediğim rakama doğru geliyor. Ülkenin çoğunun durumu kötü zengin erkek isterlerse evde kalırlar kızlar konusunda aşırı kötü olman lazım zengin olmayıp da yapmamak için gerçi o zamanda çevrem zengin diyip yine yapamaz senin kafanda biri.
%35 asgari alsa, %15'i asgari ücretin 2-3 bin tl yukarı seviyede. Kalan kesim 50 bin üzeri.

@Cracker18 değil 25-50k arası kazanıyor çoğu üni mezunu orta sınıfi falan da kat 95-99 arası burda anlatılan gibi zengin değil. Onların da çoğu kendi çevresiyle evleniyo mallarını kaybetmemek boş boş nafaka ödememek için.

Dün zar zor bir kıza açıldım da erkek arkadaşı varmış. Sosyal medya kullanmıyor. Ailesiyle yaşıyor. Kaç aydır tek kelime etmedi erkek arkadaşım var diye. Arkadaş olarak görüyorum dedi. Biraz moralim bozuldu açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı