Kadir alkan'a giden var mı?

yasin411

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar mühendisi öğrencisi
Bende gitmek istiyorum ama fiyatını öğrenemedim. Giden varsa fiyatını söyleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir berbere 70TL vermek yerine mahallede duzgun donanimlar kullanan berbere 40TL veririm daha iyi. Napiyor iceride o adam? GTA San Andreas kuaforu gibi sac mi cikartiyor 2 saniyede?
Dünya 2.si berber 70 liraya sac kesiyorsa verilir. Mahalle berberleri standart hepsi. Belirli seyleri biliyor yani standartın disina cikmiyor. Ama dunya siralamasindakiler surekli kendilerini gelistirmeye adamış.Soyle dusun bir merdiven var orada standart berber ve elit berber var. Yillar gecse de standart berber hep ayni basamakta duracak ama elit berber surekli ilerleyip adim adim gelisecek. Yani senin dedigin sey ne farki var gibi bir sey cok farki var.
Geçen bir yerde okudum. Anatomik kesim de Kadir Alkan keserse 150 TL başkası keserse 100 TL,giden varsa fiyatını söyleyebilir mi ?

Bizzat kendisinde traş oldum, güler yüzlü. Saç kesimine gelecek olursak evet boşuna Dünya ikincisi değil bir tecrübesi var. O makas saçına değince hissediyorsun zaten. Çok bir fark olur mu mahalle berberi ile, bence olur. Çünkü mahalle berberi klasik, yanları al üstler kalsın. Uzun saçı sokulacağı şekli biliyor, tecrübesi yüksek adamın. 70 TL uygun arkadaşlar, ikinci gidişimde elemanları kesmişti onlar da tecrübeli öğretiyorlar bildiklerini ama aynı konuşma sohbet onlarla geçemiyor maalesef. Ben parasının hakkını verdiğini düşünüyorum. Para göz olsa Dünya ikincisiyim 200 TL kesim ben hariç 150 TL derim her şeyin iyisini olsun diyen bizler gene kestiririz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı