Kadir Has Üniversitesi, Yeni Akademik Yıla Hazır

'Eğitim' bölümünde Recep Baltaş tarafından 3 Eylül 2010 tarihinde başlatılan konu.

 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.928
  Beğenileri:
  42.551
  Yer:
  İstanbul
  Kadir Has Üniversitesi, Akademik Kadrosuna Katılan Birbirinden Değerli İsimler ile 2010-2011 Eğitim-Öğretim Yılında Çok Daha Güçlü.

  Türk toplumuna katkıda bulunacak gençler yetiştirmeyi amaçlayan ve bu yönde her geçen gün yaptığı çalışmalara yenilerini ekleyen Kadir Has Üniversitesi, kendi alanlarında referans noktası olmuş isimlerden oluşan, güçlü ve geniş yeni akademik kadrosuyla 2010 - 2011 eğitim ve öğretim yılına yine iddialı başlıyor. Kurulduğu günden bugüne eğitim alanına katkıları ve gerçekleştirdiği ilklerle ön plana çıkan Kadir Has Üniversitesi, yeni eğitim – öğretim yılında da, kendi alanlarında önemli yerlere sahip olan birbirinden değerli ve başarılı isimler ile öğrencilerini buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

  Türkiye’nin önde gelen iktisatçılarından, bürokrat, akademisyen ve köşe yazarı gibi farklı kimlikleri ile tanıdığımız Dr. Ercan Kumcu ve Dr. Mahfi Eğilmez “Ekonomi Politikası” dersi ile, Doç. Dr. Mitat Çelikpala, Doç. Dr. Serhat Güvenç, Yrd. Doç. Dr. Dimitrios Triantaphyllou ve Soli Özel Uluslararası İlişkiler Bölümü’ne sağlayacakları katkılarla Türkiye’nin en çok tercih edilen üniversiteleri arasında bulunan Kadir Has Üniversitesi’ne yeni katılan isimler arasında yer alıyor.

  Çevre ekonomisi, kamu maliyesi, ekonometri ve ekonomik modelleme konularında yaptığı çalışmalarla Doç. Dr. Osman Zaim İktisat Bölümü’nde, Yrd. Doç. Dr. T. Sabri Öncü Uluslararası Finans Bölümü’nde, Yrd. Doç. Dr. Hazer İnaltekin ve Yrd. Doç. Dr. Maria Battarra da Mühendislik Fakültesi’nde verecekleri derslerle yeni eğitim yılında Kadir Has Üniversitesi eğitim kadrosundaki yerini alıyor.

  Özlem Önhabeş Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü, Yrd. Doç. Dr. Birgit Oberer Fen-Edebiyat Fakültesi Enformasyon Teknolojileri Bölümü, Prof. Dr. Asker Kartarı ve Yrd. Doç. Dr. A. Esra Özcan ise İletişim Fakültesi’ndeki yeni görevleriyle Kadir Has Üniversitesi’nin Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri arasındaki yerini daha da sağlamlaştırıyor.

  http://www.khas.edu.tr
   

Sayfayı Paylaş