Kafa Ayarı neden gelmiyor?

Kafa ayari ne zaman gelecek?

Yakın zamanda gelmeyecek. Bunun iki ana sebebi var diyebilirim:

• Ali ile Kafa Ayarı içeriği konusunda mutabakata varamıyoruz. Ben Kafa ayarı içeriği özel olsun, kapsamlı olsun istiyorum. Ali ise bunun çok fazla çalışma gerektirdiğini ve zaman aldığını söylüyor -ki haklı. "Konsepti biraz daha ferah tutalım, zaten ilk bölümlerde lahmacun bile olacak demedik mi?" diyor. Haklı ama ben yine de her bölümde özel bir konu olsun ve onu en derinlemesine irdeleyelim diyorum.

• Buna ek olarak biraz da vakit sorunumuz var. Technopat ilk kurulduğunda tamamen kafasına göre ilerleyen bir yayındı. Bugün ise incelememiz gereken ürünler yapmamız gereken işler var. Eve ekmek götürecek editörler var yani :) Bu yüzden onca işin arasında Kafa Ayarı'na vakit kalmıyor. Bu ay sonunda Tayvan'a gideceğim, döneceğim bir hafta sonra ABD'ye gideceğim. Sonra yine bir ton fuar ve iş. Bu eskiden yoktu. Kafa Ayarı biraz da bu yüzden çıkamıyor bir türlü.

Adsız.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı