Kafa dağıtmalık oyun önerisi

Makaleler
4
Belki açtığım konuyu görmüşsünüzdür şu günlerde kötü durumdayım. Hikayesini önemsemeden 940M ekran kartlı laptopumda oynayıp düşüncelerimden uzaklaşacağım bir oyun arıyorum. Uzun soluklu ve çok pahalı olmazsa sevinirim.

Arkadaşlarınla LoL gibi oyunlar oynayabilirsin. En azından arkadaşlarınla oynayabileceğin bir şeyler olsun. Tek başına oynarsan aklına o durum gelecektir...

Belki açtığım konuyu görmüşsünüzdür şu günlerde kötü durumdayım. Hikayesini önemsemeden 940M ekran kartlı laptopumda oynayıp düşüncelerimden uzaklaşacağım bir oyun arıyorum. Uzun soluklu ve çok pahalı olmazsa sevinirim.
Oyun oynamak çok daha depresyona sokar ben senin yerinde olsam ya okurdum, ya güzel bir film izlerdim ah keşke yapabilsem :(.

Arkadaşlarınla LoL gibi oyunlar oynayabilirsin. En azından arkadaşlarınla oynayabileceğin bir şeyler olsun. Tek başına oynarsan aklına o durum gelecektir...
D-dostum adam kafa dağıtıcam diyor, eğer lol oynarsa intihara bile gidebilir. Neyse şaka bi yana kafa dağıtmak için arkadaşa ihtiyacın var tek başına çok sıkılırsın

Bence Gta San Andreas felan oynayabilirsin. Grafikler düşük fakat eğlenceli gelebilir. Araba sürmek felan.

Geri
Yukarı