Kafa dağıtmalık oyun tavsiyesi

@nullhedge hocam fiyat verebilir misiniz bakalım size göre oyunlara ve ne tür seviyorsunuz arkadaşlar açık dünya. RPG falan demişler ama oynamıyan birisi için bayar.
Hocam fiyat çok önemli değil Doom Eternal gayet istediğim gibi bir oyunmuş keza RDR2 yi bitirdim o da istediğim kategoriye uyuyordu. Benim arayışım alıp oynamadığım ve kafamı meşgul eden steam kütüphaneme oynamayacağım bir başka oyunu daha eklememek.

Hocam fiyat çok önemli değil Doom Eternal gayet istediğim gibi bir oyunmuş keza RDR2'yi bitirdim o da istediğim kategoriye uyuyordu. Benim arayışım alıp oynamadığım ve kafamı meşgul eden Steam kütüphaneme oynamayacağım bir başka oyunu daha eklememek.

Doom 2016 da alabilirsiniz hocam o kadar veremiyecekeseniz.

Online arıyorsan Fortnite, arcade arıyorsan Capcom Arcade Station, sandbox seversen Spore, dövüş seversen de Soulcalibur 6 öneririm. Ayrıca farklı olarak Party Hard var bir bak derim.

Split gate. Multiplayer ve hızlı bir oyun. Valorant'tan sıkılınca arkadaşlarımızla giriyordum. Deneyebilirsiniz. Not: Oyun betadan yeni çıktı ondan dolayı pek de kaliteli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı