Kafa üstü sert bir şekilde düştüm

nikama

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar okul bahcesinde smaç atarken Ark koşup blokladı yere düstüm dediklerine göre kafam yerde sekmiş bir 15 saniye darbenin etkisinden dolayı başım feci halde döndü. Neredeyse hiçbir şey göremiyordum ve vücudum hareketsizdi hiçbir şekilde ayağa kalkamadım kolum falan oynamıyordu. Kafamın sanki yarısı şekil değiştirmiş gibi şişmişti. Buz tuttum şu an göz etrafımda ağrı var.

Arkadaşlar okul bahcesinde smaç atarken Ark koşup blokladı yere düstüm dediklerine göre kafam yerde sekmiş bir 15 saniye darbenin etkisinden dolayı başım feci halde döndü. Neredeyse hiçbir şey göremiyordum ve vücudum hareketsizdi hiçbir şekilde ayağa kalkamadım kolum falan oynamıyordu. Kafamın sanki yarısı şekil değiştirmiş gibi şişmişti. Buz tuttum şu an göz etrafımda ağrı var.

Bir ölmemeniz kalmış :D doktora gidin buraya sormayın.

Eğer ciddiyseniz neden buraya yazıyorsunuz? Acil doktora gitsenize.
Aynısı abime çok küçükken olmuş. Acil mr'a sokmuşlar kafatasının çatladığını öğrenmişler. Çok geçmeden acil hastaneye gidin.

Hastaneye git ama bugün git yarını bekleme. Poliklinik kapalıysa bile acile git. Bu işler şakaya gelmez eğer anlattığın gibiyse.

Beyin kanaması geçiriyor olabilirsin habersiz. Vakit kaybetmeden doktora git

Geri
Yukarı