Kafada sızlama sebebi nedir?

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Arkadaşlar kafamın sağ arka tarafında (biraz yukarıda) arada bir sızlama oluyor. Beyin kanaması diye korkuyorum. Dün akşamdan beri mide bulantım var. Fakat şiddetli mide bulantısı değil. Sanki ateşimde var, göz kapaklarımda ateş hissediyordum. Google'dan beyinde sızlama diye aratınca beyin kanaması falan yazıyor. Ürküttü beni.
Yarın sabah direk acile gideceğim. Bir röntgen falan çekilsin. Sizce bunun sebebi nedir? Ateşim den falan mı kaynaklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1576865449834.png

Mizahta olsa birisi bana bunu söylese korkardım açıkcası.
Zaten ciddiye alınacak birşey demedim yarın acile gidecekmiş zaten kötü birşey çıkmaması dileğiyle

Peki tümör sadece ameliyat ile mi yok edilir? Bilgin varsa yazarsan sevinirim. İlaç ile yok edilme şansı yok mu?
Ben dr. değilim ama şu kadarını biliyorum;
Eğer küçük ise ilaçla ( çok ağır ilaçlar)
Orta ise ameliyatla
Büyükse ve alınamıyorsa alınmaz
Büyük yada küçük zarsızsa ve büyüme riski yoksa alınmaz.
Peki tümör sadece ameliyat ile mi yok edilir? Bilgin varsa yazarsan sevinirim. İlaç ile yok edilme şansı yok mu?
Umarım tümör falan şüphelenmedin. :):)

Arkadaşlar kafamın sağ arka tarafında (biraz yukarıda) arada bir sızlama oluyor. Beyin kanaması diye korkuyorum. Dün akşamdan beri mide bulantım var. Fakat şiddetli mide bulantısı değil. Sanki ateşimde var, göz kapaklarımda ateş hissediyordum. Google'dan beyinde sızlama diye aratınca beyin kanaması falan yazıyor. Ürküttü beni.
Yarın sabah direk acile gideceğim. Bir röntgen falan çekilsin. Sizce bunun sebebi nedir? Ateşim den falan mı kaynaklı?
Günde kaç saat uyuyorsun? Uyku düzenin var mı? Gözlerini çok yoruyor musun?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı