Kafam büyük mu sizce?

Son zamanlarda kafan büyük diyenler çoğaldı ve bu konuyu çok taktım bir doktora gitmek istiyorum ama ailem izin vermiyor sizce kafam büyük mü?

Eki Görüntüle 2192834

Eki Görüntüle 2192836

Ne kadar çok kafana takarsan o kadar kendini çirkin hissedersin. Takmayın hocam. Laf söyleyenlere de lafını yapıştırın ve susun, dinlemeyin onları yani. Çok sıkıntı çekiyorsan kilo ver biraz küçülür kafan.

t6cExPkmc8jXnS57xwNkTT.jpg

Aynen öyle haklısın şu an büyük duruyor mu sizce.

Hocam aralıkta da açmıştınız bu konuyu, ben büyük duruyor desem bile bir şey değişmeyecek. Sadece diyoruz. Şu an burada insanlar eğleniyor, boş zamanlarını geçirmek için giriyorlar. Eğer kendinizde ciddi bir şekilde düşünceniz varsa spora başlayın ve zayıflayın. Yani öyle bir düşünceniz varsa harekete geçin, insanlara sormayın. Kim ne derse diye yaşamayın kısacası. Bunun içinde doktora gidilmez. Gereksiz kaygı yapmayın, psikoloğa gidebilirsiniz belki.

Kafan normal vucudunda yag oldugu ıcın yanakların ve boyun cevren belırsız spora gidecek bütçen yoksa bıle duzgun beslenıp yuruyus yapsan daha ıyı olur.

Son zamanlarda kafan büyük diyenler çoğaldı ve bu konuyu çok taktım bir doktora gitmek istiyorum ama ailem izin vermiyor sizce kafam büyük mü?

Eki Görüntüle 2192834

Eki Görüntüle 2192836

Anormal bir durum gözükmüyor, oldukça normal bir durum gibi. Kafa yapınıza uygun iyi bir saç kesimi yapmak da iyi olabilir. Kafanızın büyük olduğunu düşünüyorsunuz, bu konuda takıntı yapmanıza gerek yok. Her şey yolunda gibi görünüyor.

Geri
Yukarı