Kafam çalışmıyor

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 4B
S

Silinen üye 185173

Ziyaretçi
Selamlar, bir haftadır C# yazılım dilini öğrenmeye çalışıyorum, düne kadar problem yoktu fakat dünden beri kafam çalışmıyor (dün akşam kafam açılmıştı bi' 30dk sonra yine aynı). Şöyle izah edeyim, normal insanlara göre bir şeyleri çok daha hızlı anladığıma inanıyorum, ağabeyim ve okuldaki insana benzer varlıklar üzerinden bu yorumu yapıyorum. Fakat dünden beri bir durgunluk var, kod yazamıyorum kafam çalışmıyor örnek vermek gerekirse;
label1.Text = textbox1.Text.ToString(); gibi kolay bir komutu yazamaz hale geldim. 2 gündür uykusuzluk problemi yaşıyorum, yorgunum fakat uyuyamıyorum yatağa giriyorum 30dk dön dolaş aynı yerdeyim. Bu sefer çıkınca ilk 2 dk dinlenmiş hissediyorum sonra, hayda sar başa. Ne yapmalıyım ne önerirsiniz? Allah zihin açıklığı versin falan derler ya büyüklerimiz bunu farklı yollar ile açma şansımız yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre 1 ay uzaklaşman gerek.
1 ay kendine tatil ver kafanı boşalt gez dolaş film izle müzik dinle oyun oyna, ne yapmak istiyorsa canın onu yap.
Cinselliğe ara verdiysen verme gerekirse onu da yap
Sürekli bir işe odaklanmak dikkat dağıtan bir eylemdir, fark ettiysen aradığın bir eşyayı aradığın zaman bulamazsın ya da dilimin ucunda dediğin bir kelimeyi düşündüğün zaman bulamazsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı