Kafamda şişlik oluşuyor

cumburlop1242

Decapat
Kek günü
Daha fazla  
Arkadaşlar ben saçkıran hastasıyım (alopesi Universalis) ve bir şeye gülünce kafamın arkasında şişlikler falan oluşuyor. Bayağı belli oluyor başka bir hastalığım mı var tümör vb. gibi?

Allah allah, akıl almıyor cidden. Burası doktorların olduğu bir forum değil, doktor varsa da çok nadirdir buraya baktığı diye düşünüyorum. Bir doktora gidin görünün, sağlık ocağına gidin, randevu alın veya doktorların olduğu bir foruma sorun. Tümör kolay bir şey mi ki gelsin millet sizde bu var şu yok desin.

Allah Allah, akıl almıyor cidden. Burası doktorların olduğu bir forum değil, doktor varsa da çok nadirdir buraya baktığı diye düşünüyorum. Bir doktora gidin görünün, sağlık ocağına gidin, randevu alın veya doktorların olduğu bir foruma sorun. Tümör kolay bir şey mi ki gelsin millet sizde bu var şu yok desin.

Nereden bilelim doktor değiliz hocam forumda.

Arkadaşın özellikle size etiket atarak size sorduğunu sanmıyorum. Madem bilginiz yok ne diye cevap yazıp konuyu kirletiyorsunuz? Belki aynı sorunu yaşamış olan birinin fikrini almak için açtı? Ne bu insanları tersleme sevdanız?

Arkadaşın özellikle size etiket atarak size sorduğunu sanmıyorum. Madem bilginiz yok ne diye cevap yazıp konuyu kirletiyorsunuz? Belki aynı sorunu yaşamış olan birinin fikrini almak için açtı? Ne bu insanları tersleme sevdanız?
Random attım say burada, onun dışında bu konuda kimsenin bilgisi olamaz. Ya evet ben de gülüyordum kafamda şişlik çıkıyordu, tümör değildi ama demek İMKANSIZ. Yanlış bilgi verirsin adam iki güne tümörden kanserden ölür o zaman görürüz biz seni neymiş o :D SAĞLIKTA FİKİR YOKTUR.

Random attım say burada, onun dışında bu konuda kimsenin bilgisi olamaz. Ya evet ben de gülüyordum kafamda şişlik çıkıyordu, tümör değildi ama demek imkansız. Yanlış bilgi verirsin adam iki güne tümörden kanserden ölür o zaman görürüz biz seni neymiş o :D sağlıkta fikir yoktur.

Yav bilgin yoksa yorum yapma sebebin ne birader hasta mısın nesin sanane? Niye bu kadar rahatsız oldun açıklasana?

Geri
Yukarı