Kafayı dinlemelik co-op ve singleplayer oyun önerisi

Arkadaş çevresiyle girebilirsen en çok saran oyun olan Minecraft, yalnız oynayacaksan farming smülator olabilir. ETS 2 de çok sarar türkülerle vs. Sıkılırsanız Online girersiniz.

Yıllardır FPS, TPS, MOBA ve özellikle de PvP rekabetçi oyunlar oynadığımdan dolayı artık çok çabuk sıkılmaya başladım. Arkadaşlarım için de aynı durum geçerli. Bildiğiniz tek başıma ya da arkadaşlar ile oynanabilecek ama sadece eğlenmek ve kafa toparlamak için bir oyun belirtin.
Flatout 2 oynayın. Stres arttırır.

Flatout 2 oynayın. Stres arttırır.
Biliyorum hocam o stresi.

Kesinlikle Portal 2.
Hocam portalı 3-4 defa bitirdim online'ını da 1 defa bitirdim ama yine de teşekkürler.

Spec Ops The Line dediğiniz bir oyun mu bilmiyorum ama iyi bir oyun rahat 6 saat götürür.
Zamanında almıştım aksiyonu pek sarmadı diye silmiştim ama hikayesi için katlanıp oynamayı düşünüyorum teşekkürler.

Arkadaşlar ben size oynamak istediğim oyunu detaylıca anlatayım sizde varsa öyle bir oyun ya da ona benzeyen bir oyun söylersiniz.

-Sandbox olması önemli.
-Bir şeyler inşa etmek istiyorum.
-Oyun da geliştiğimi gerçekten hissetmek istiyorum.

Aksiyon ile olan fikrimi değiştirdim bu yazdıklarım var ise aksiyonu önemli değil.

Son düzenleme:
Arkadaşlarınla oynarsan fena sarar bu oyunlar.
Gears 5
A Way Out
Ready or Not
Devour
Bunlarda kafa dağıtmalık single playerlar.
Hades
Hollow Knight
Ghostrunner
Crysis Remastered Trilogy
High On Life

Arkadaşlarınla oynarsan fena sarar bu oyunlar.
Gears 5
A Way Out
Ready or Not
Devour
Bunlarda kafa dağıtmalık single playerlar.
Hades
Hollow Knight
Ghostrunner
Crysis Remastered Trilogy
High On Life
Özellikle Devour da tam kafa rahatlatmalık oyun olmuş hocam, elinize sağlık. (!)

-Sandbox olması önemli.
-Bir şeyler inşa etmek istiyorum.
-Oyun da geliştiğimi gerçekten hissetmek istiyorum.
Kesinlikle Satisfactory.

Geri
Yukarı