Kafe gunluk ucreti ne kadar olmalı?

Haftada 45 saat çalışıp asgari ücret alıyor millet. Ona göre senin haftada 30 saat çalışıp 11k alman normal gözüküyor.
Sigortası olmamasini da dusunmeli miyim? Sonuçta sigorta odemeyecekler bunun maasa yansimasi gerekmez mi?

Köle arıyor onlar. Asgari maaşın günlük ücreti karşılığı 850₺'dir bu paranın altına çalışmayın. İş arıyorsanız ise part-time kurumsal firmalara başvurun örneğin Decathlon üniversite öğrencileri için mükemmel. Ders saatlerine göre program ayarlıyorlar.

@AliEgemen Yanlış okumuşum siz 5 saat çalışacaksınız. Asgari maaş saatlik 90₺'dir o zaman almanız gereken para 450₺'dir. 360₺ kabul edilebilir bir miktar olabilir ama siz bilirsiniz tabi ki ben lisansta çalışırken kolaylıkla asgari hatta asgariden fazla maaş alabileceğim işler bulmuştum.
420 civarina konusmaya calisayim o civar iyi duruyor dediginize göre.

Saatliği asgariden az kalıyor ama hiç olmamasından iyidir. Gidin, vaktinizi değerlendirin.

Sigortası olmamasini da dusunmeli miyim? Sonuçta sigorta odemeyecekler bunun maasa yansimasi gerekmez mi?

Öyle gündelik yerler sigorta yapmaz diye düşünüyorum. Sigortalı iş arıyorsanız Indeed üzerinden arama yapabilirsiniz:

Indeed
https://tr.indeed.com

Geri
Yukarı