Kaft 2. üründe %50 indirim!

Kaft sunduğu şey kalitedir. Evet dandik tişört alabilirsin ama 10-20 yıkama sonra solacaktır. Kaliteyi ucuza alamazsın.
Fakat bu da olması gerekenden pahalı diye düşünüyorum. Türk markası, üretimlerini burada yapıyor, yurt dışına satışta yapıyor. Almaya'dan almak isteyen biri 27 Euro veriyor biz 100 TL veriyoruz. Alman'a 3 Euro fazla ver, bize 30 TL ucuza ver. Yerel kullanıcıyı korumaya yönelebilir aslında.
Tasarım olanlar neyse bir emek bir düşünce var diyorsun, basic türünde olan sadece ölçü ve dikim. En azından bunlarda daha düşük fiyatlara gidilebilir.

Alınmaz. Bir tişört kumaşı o kadar pahalı olmaz. Tasarımdan dolayı ücret alınıyorsa eğer çok daha güzel tasarımlara sahip ürünler var Kaft klişeleşti artık hep aynı yıllardır.

@Kunget Fiyatları son iki sene içerisinde yükseldi. Paran değer kaybedince otomatikmen üretim maliyetide artıyor.

2 tane alacağına 1 tane al kaliteli olsun. Bu sadece bu ürün grubu için değil genel anlamda geçerli, ben de bu şekilde yapıyorum.

Ek olarak bilmeden yazanlar için tasarımların baskısı normal baskı değil.

@Kunget Fiyatları son iki sene içerisinde yükseldi. Paran değer kaybedince otomatikmen üretim maliyetide artıyor.

2 tane alacağına 1 tane al kaliteli olsun. Bu sadece bu ürün grubu için değil genel anlamda geçerli, ben de bu şekilde yapıyorum.

Ek olarak bilmeden yazanlar için tasarımlar baskı değil.
Fiyat takibini yapmadım ne zaman ne kadar yükseldi diye ama dediğin gibi fiyatların artması bu yüzden. Yapacak bir şey yok ben pes ettim artık daha ucuzlarına yöneliyorum. Yaz aylarında özellikle bir tişörtü iki kere giyemediğim için kalitesinden çok elimde bulundurduğum sayı önem kazanıyor benim için.
Euro bazında yapacağı 3 birimlik artış, bizde 30 birimlik düşüşe yardım edebilir bunu da göz önüne alabilirler aslında. Tabi yurt dışına ve yurt içine yaptığı satış sayısını bilemem, kağıt üzerinde denk görünse de dönem sonunda zarara sokuyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı