Kağıda dokunamamak

in Time

Centipat
Selam arkadaşlar. Ellerimi yıkadıktan sonra genelde ders çalışırken vs. çok sıkıntı yaşıyorum onun harici pek yaşamıyorum kağıda dokunamıyorum anca aradan 40 50 dakika geçmesi gerekiyor. Okulda evde fark etmez sıkıntı yaratıyor. Sebebi ne olabilir internette baktım fakat pek kaynak vs. bulamadım o kadar üst düzey bir sıkıntı olmadığı içinde doktora gitmek istemedim ama canımı sıkmıyor değil :D yani kağıda dokununca içim ürperiyor aynı şeftaliye dokununca ürperme gelir onun gibi imkansız dokunmam yani.

Nasıl hissediyorsun peki ? Böyle kuru hissedince mi böyle oluyor ? Başka dokunamadığın şeyler var mı yoksa sadece kağıda özel mi bu ? Yani peçete veya başka bir şey de bu oluyor mu ?

Nasıl hissediyorsun peki ? Böyle kuru hissedince mi böyle oluyor ? Başka dokunamadığın şeyler var mı yoksa sadece kağıda özel mi bu ? Yani peçete veya başka bir şey de bu oluyor mu ?
Evet kuru hissedince oluyor ve başka dokunamadım şeyler var mesela tebeşir olabilir vs. onun yapısı gibi kağıt tebeşir vs. aklıma pek örnek gelmedi ama var yani

Şansa bak bende de benzer sorunlar var. Ben de onun gibi bir durum vardı ama artık sadece tırnaklarımı kağıda sürtünce tüylerim diken diken oluyor. bir de tırnaklarımı kestikten sonra ellerimi hep ıslak tutuyorum. Evce isem "mamma mia" işareti yapıp yalıyorum. Okulda ise gelip geçip dezenfektan sürüyorum.
Evet kuru hissedince oluyor ve başka dokunamadım şeyler var mesela tebeşir olabilir vs. onun yapısı gibi kağıt tebeşir vs. aklıma pek örnek gelmedi ama var yani
Tebeşir dedin tüylerim diken diken oldu. Çok garip, ilk defa benzer bir hastalığı olan birini gördüm.

Mesela uzun süre banyoda veya denizde kaldıktan sonra ellerin buruşunca havluya dokununca da aynısı oluyor. Derimizin yapısıyla alakalı bir şey. Senin verdiğin örneklerin hepsi her insanda oluyor zaten. Bu bir hastalık değil.

Mesela uzun süre banyoda veya denizde kaldıktan sonra ellerin buruşunca havluya dokununca da aynısı oluyor. Derimizin yapısıyla alakalı bir şey. Senin verdiğin örneklerin hepsi her insanda oluyor zaten. Bu bir hastalık değil.
Bence senin dediğin olay farklı bir şey çok kücük bir örnek vericem okuldayken tuvalete gider geliriz el yıkarız vs. falan ama kimsede ben geldikten sonra dokunamama görmedim hatta bana neden yazmıyorsun bekliyorsun dediklerinde bunu dediğimde ne alaka ya falan yapıyorlardı :D Ama tabi dediğinde olabilir bilmiyorum

Geri
Yukarı