Kağnı hızında internet

Atakan D.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kablosuz olarak kullandığım internet hızı aşırı derecede düştü. Chrome ve CCleaner kullanıyorum. Youtube'da 3-5 dakikalık videolar 15 dakikada izleniyor. Bilgisayarıma düşman kesildim. Bir gün içindeki harddiski alıp laptobu camdan aşağı atacağım desem yeridir. Laptobu yerlere vurup bileşenlerine ayırmadan önce yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen bilgisayarla ilgili bir durum değil. Hangi sunucuyu kullanıyorsanız arıza kaydı bırakın baksınlar.

Kullandığın yazılımlardan kaynaklı olabilir. Sisteminde zararlı olabilir. Sistemini analiz etmek gerekecek. Şayet Win 8.1 kuracaksan hiç uğraşmayalım bunla. Win 8.1 e geç. Driver güncelleştirmelerini yaparsan sorunun çözülür.

Ya kota? Kotadan havuza... kızgın kumlardan serin sulara atlamışsa?

W7 kullanıyorum, kısa zamanda 8.1'e geçmeyi planlıyorum.

Bu arada Game Booster kullandığımı söylemeyi unutmuşum, bu programın internet hızına bir etkisi olabilir mi ?

Eğer gün içerisinde ara ara bu sorunu yaşıyorsanız bölge yoğunluğundan kaynaklıdır.

Sürekli olarak bu şekilde bir sorun var ise bilgisayar ve modem kontrolü yapman gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı