Kakegurui serisinin devamı var mı?

Petri

Kilopat
Kakegurui ve kakegurui XX sezonlarını izledim. Bir de kakegurui Twin diye 6 bölümlük asıl animenin daha öncesindeki olayları konu alan bir anime daha olduğunu öğrendim. Peki ya bu animenin 3. sezonu veyahut (anime veya film olarak) başka içerikleri de var mı? Biraz araştırdım ama bulamadım.

Cevap veren herkese teşekkürler 😇.

Kakegurui Picture Drama adında bir şey daha var ancak saçma sapan bir şey, izlemesen hiçbir şey kaybetmezsin bölüm başı 2 dakika falan olması lazım. 3.sezondan da haber maalesef yok. İzlenecek şeyleri zaten izlemişsin, seri senin için bitmiş.

Kakegurui Picture Drama adında bir şey daha var ancak saçma sapan bir şey, izlemesen hiçbir şey kaybetmezsin bölüm başı 2 dakika falan olması lazım. 3.sezondan da haber maalesef yok. İzlenecek şeyleri zaten izlemişsin, seri senin için bitmiş.
Bundan mı bahsediyorsunuz hocam?

IMG_2487.jpeg

Animeyi aslında fazlasıyla beğenmiştim. 3. sezonun olmaması gerçekten üzücü. Mükemmel bir potansiyeli var.

Eki Görüntüle 2100145

Animeyi aslında fazlasıyla beğenmiştim. 3. sezonun olmaması gerçekten üzücü. Mükemmel bir potansiyeli var.
Yok hocam bu live action, bunu da izlemediyseniz izlemeyin bence. Bahsettiğim şey şu ama hiç bahsetmemişim gibi davranabilirsiniz. 2 dakika olacak şekilde eğlenceli, komik bölümler yapmışlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 2100145

Evet öyle, animesi biraz hafif tempo ama güzel. 3.sezonu hak ediyor. Manga ne durumda haberim yok aslında, manga okumaz mısın hocam? Mangası güzel diyorlar.

Yok hocam bu live action, bunu da izlemediyseniz izlemeyin bence. Bahsettiğim şey şu ama hiç bahsetmemişim gibi davranabilirsiniz. 2 dakika olacak şekilde eğlenceli, komik bölümler yapmışlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Anladım hocam. O yukarıda attığım live action serisini izlemedim. Bu attığınıza da fikir vermesi amacıyla bakacağım.
Evet öyle, animesi biraz hafif tempo ama güzel. 3.sezonu hak ediyor.
Kesinlikle öyle. Cevaplarınız için tekrardan teşekkür ediyorum.

Anladım hocam. O yukarıda attığım live action serisini izlemedim. Bu attığınıza da fikir vermesi amacıyla bakacağım.

Kesinlikle öyle. Cevaplarınız için tekrardan teşekkür ediyorum.
O attığım şey hikayeyle alakası olmayan bir şey ama hocam onu göz önünde bulundurarak izleyin, dediğim gibi çıtır çerezlik eğlenceli bölümler yapmışlar. İyi akşamlar dilerim.

Yok hocam bu live Action, bunu da izlemediyseniz izlemeyin bence. Bahsettiğim şey şu ama hiç bahsetmemişim gibi davranabilirsiniz. 2 dakika olacak şekilde eğlenceli, komik bölümler yapmışlar.

Evet öyle, animesi biraz hafif tempo ama güzel. 3.sezonu hak ediyor. Manga ne durumda haberim yok aslında, manga okumaz mısın hocam? Mangası güzel diyorlar.

Hocam konuyu hortlattım. Kusura bakmayın ama mangayı Türkçe okuyabileceğim yer var mı? Diğer yerlerde sadece ilk 30 bölüm var.

Hocam konuyu hortlattım. Kusura bakmayın ama mangayı Türkçe okuyabileceğim yer var mı? Diğer yerlerde sadece ilk 30 bölüm var.
Belki bu rehber yardımcı olur:

Yeni konular

Geri
Yukarı