Kalan 51 gün ve durumum

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Hedefime göre düşüktü ama sınavın zorluğuna göre iyi sayılabilir.
Allah'ım stres bastı beni geçen sene bu konuyu ilk açtığın zaman gülüp geçmiştim😅. Şimdi ben bu stresi yaşıyorum 😂😂. Gülme komşuna gelir başına misali oldu. Sıralamanız ne kadar gelmişti?

3 hafta önce yazdığım konudan sonra yine bir durum güncellemesi yazmak istedim.

dil bilgisinde yine eksiklerim var, sevmiyorum ve erteliyordum.
biyolojide sistemlerin birazı kaldı. Matematik, fizik, kimya bitti.
sosyale de başlamayı düşünüyorum, video + deneme şeklinde.

Hazirana doğru bitirmeyi düşünüyordum daha erken oldu. Mayıs'ın ortasında konu çalışmam biter galiba ve TYT-AYT soru, deneme ne varsa artık yoğunlaşırım.
TYT netlerim bir düşüyor bir artıyor, hayırlısı olsun artık. AYT de gitgide yükseliyor.

Umarım sizin de iyi gidiyordur, başarılar.

Ben daha ilk konulardayım Allah işini gücünü rast götürsün.

@Blacksidemre, bir önceki sene sizi ciddiye almıyordum ama süre yaklaştıkça bıçağın soğuk metali hissediliyor. En iyi okulu kazansan dahi işsiz kalma ihtimali iyice zorluyor.

Sen yine en iyisini kazanmaya bak bak. Zor bir süreçti. Kim uzaktan görse aynısını düşünürdü, sorun değil. Bu sene de kendimi denemek için tekrar gireceğim. Sadece matematik alanında deneyeceğim.

@Blacksidemre sınava girmiştin sanırım sen, nereye girdin üniversite olarak ya da hangi bölüme? :)

En iyi okulu kazansan dahi işsiz kalma ihtimali iyice zorluyor.

En iyi okulu kazandım deyip 4 sene yatarsanız, o ihtimal hep canlı kalır. :)

Üniversiteden önce işsizlik korkusu, üniversitede aman uzatırsam korkusu… Bunları kafanıza takarak kendinizi strese sokmayın. Emin olun çözülmeyecek hiç bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı