Kalan sürede AYT ve TYT netleri nasıl yükseltilir?

kumejidoto

Centipat
Daha fazla  
Sınava fazla bir şey kalmadı biliyorum. Şu ana kadar öyle çok çalıştığım da söylenemez fakat ders çalıştığımda sıkılmadan uzun süre çalışabiliyorum. Türkçe'de 30 net yapıyorum, sosyalde de öyle aşırı derecede fazla bir eksiğim yok fakat matematik için aynısını söyleyemem. Şu ana kadar matematiğe neredeyse hiç çalışmadım ve en fazla 5 net yapabiliyorum. Amacım öyle yüksek bir üniversiteye girmek değil ortalama bir net yapsam yeterli. Günde en az 6-7 saat çalışmayla hem eksikleri kapatmayla hem de matematiğe çalışmayla kaç net yapabilirim? Amacım TYT matematikte 10-15 net yapıp AYT de 10 net matematik yapmak. Sizce yapılabilir mi yoksa mezuna mı bırakayım?

Tabii ki haklısın ama bu sene için geç artık.

Senin gibi dar düşünceli hedefsiz insanlar için geç evet. Ama herkes senin gibi değil. Dünya üzerindeki bütün yeminleri edebilirim ki şu an GERÇEKTEN İSTESE ilk 100'e bile girebilir. Tamamen isteyip istememe mevzusu. @kumejidoto, eğer sen istersen yaparsın. Klişe bir söz ama işin özü bu. İstemek.

Senin gibi dar düşünceli hedefsiz insanlar için geç evet. Ama herkes senin gibi değil. Dünya üzerindeki bütün yeminleri edebilirim ki şu an GERÇEKTEN İSTESE ilk 100'e bile girebilir. Tamamen isteyip istememe mevzusu. @kumejidoto, eğer sen istersen yaparsın. Klişe bir söz ama işin özü bu. İstemek.
Hayal dünyasında yaşıyorsunuz. Azıcık gerçekçi olun be bu kadar korkmayın gerçeklerden. Bu sene giremez ama seneye girebilir ilk 100'e ? İstemekle de bitmiyor iş.

Amacım TYT matematikte 10-15 net yapıp AYT de 10 net matematik yapmak. Sizce yapılabilir mi yoksa mezuna mı bırakayım?

TYT için problemler, sayılar, geometri, mantık ve kümeler. AYT- TYT soruları - Logaritma, Diziler, Fonksiyonlar, Limit ve bir iki konu ekle 15 falan yaparsın. Kaynak ilk olarak 345 çöz.

Hayal dünyasında yaşıyorsunuz. Azıcık gerçekçi olun be bu kadar korkmayın gerçeklerden. Bu sene giremez ama seneye girebilir ilk 100'e? İstemekle de bitmiyor iş.

İlk 100 değil ama EA ise (çok matematik istemediği için böyle düşünüyorum) çok rahat ilk 10 k gelir ama ilk 100 harbi hayal özellikle sayısal için.

Geri
Yukarı