Kalan sürede AYT ve TYT netleri nasıl yükseltilir?

Hayal dünyasında yaşıyorsunuz. Azıcık gerçekçi olun be bu kadar korkmayın gerçeklerden. Bu sene giremez ama seneye girebilir ilk 100'e? İstemekle de bitmiyor iş.

Sen hangi yetki ile adamın beyninin kapasitesini aşağılıyorsun? Yapamaması için sebep daha önce bunu yapan birinin olmaması mı? Eğer öyleyse yazık. Fazla cahilce.

Sen hangi yetki ile adamın beyninin kapasitesini aşağılıyorsun? Yapamaması için sebep daha önce bunu yapan birinin olmaması mı? Eğer öyleyse yazık. Fazla cahilce.

Hocam imkansız değil ama çok mümkün de değil sonuç olarak temeli bile yok arkadaşın iyi bir sıralama yapabilir ama ilk 100 çok zor ve temeli yoksa OBP de yoktur OBP yoksa ilk 100 daha da zordur.

Senin sağlığın yerinde mi dostum ? Bu adam senin dediğin gibi yapsın tüm iletişim bilgilerimi bırakıcam dile benden ne dilersen. Sen hayal dünyasında yaşıyorsun az dışarı çık çime dokun.

Hocam imkansız değil ama çok mümkün de değil sonuç olarak temeli bile yok arkadaşın iyi bir sıralama yapabilir ama ilk 100 çok zor ve temeli yoksa OBP de yoktur OBP yoksa ilk 100 daha da zordur.

Arkadaş için konuşmuyorum, genel olarak. Kimse kimsenin zeka kapasitesine laf edememeli.

Arkadaş için konuşmuyorum, genel olarak. Kimse kimsenin zeka kapasitesine laf edememeli.
Ben kimin zeka kapasitesine laf etmişim ne anlatıyorsun ya ? Şu an bu netlerde olan birinin sabah akşam çalışsa ilk 100 yapma ihtimali bile yok hiç girdin mi sınava ?

Senin sağlığın yerinde mi dostum? Bu adam senin dediğin gibi yapsın tüm iletişim bilgilerimi bırakacağım dile benden ne dilersen. Sen hayal dünyasında yaşıyorsun az dışarı çık çime dokun.

Vizyon diye bir şey var, biliyor musun ne olduğunu? Genellikle insanlarda olur. Ondan lazım sana. Biz hayallerimiz için çalışırken sen de git çimlere realizmden bahset. Acınası. Şu hayatta en büyük pişmanlık kapasitesini kullanamamaktır.

Ben kimin zeka kapasitesine laf etmişim ne anlatıyorsun ya? Şu an bu netlerde olan birinin sabah akşam çalışsa ilk 100 yapma ihtimali bile yok hiç girdin mi sınava?

Tamam da, sen ihtimalinin yok olduğunu neye göre belirliyorsun, söylesene onu bana bir?

Vizyon diye bir şey var, biliyor musun ne olduğunu? Genellikle insanlarda olur. Ondan lazım sana. Biz hayallerimiz için çalışırken sen de git çimlere realizmden bahset. Acınası. Şu hayatta en büyük pişmanlık kapasitesini kullanamamaktır.
Seninle tartışıp vakit kaybetmeyeceğim. Sen hayalin için çalış kanka ama bu kafayla zor ulaşırsın hayaline. 2.5 ayda ilk 100 yapılabileceğini sanıyorsan daha yolun çok senin.

Hocam derslere asılın, çünkü yapabileceğiniz başka bir şey yok.

En kötü ihtimalle mezuna kalırsınız ve kafanız gelecek sene rahat eder.

Seninle tartışıp vakit kaybetmeyeceğim. Sen hayalin için çalış kanka ama bu kafayla zor ulaşırsın hayaline. 2.5 ayda ilk 100 yapılabileceğini sanıyorsan daha yolun çok senin.

Senin için üzüldüm. Hayatın boyunca aklın yapamadıklarında kaldı/kalacak. biz ise istediğimiz üniversitelerde okuyacağız. Verecek mantıklı bir cevabın olmadığı için "zaman kaybetmeyeceğim"e çekiyorsun olayı 😃 kendin kapasiteni kullanamadın diye başkalarının da kullanmayı bilmediğine inanmaya devam et, sana hayıflanmalarla dolu hayatında başarılar.

Arkadaşlar derece yapma gibi bir hedefim yok. İlk 10 bini geçtim ilk 100 bine girme gibi bir hayalim de yok. Aklımdaki netleri söyledim, iyi kötü bu netlere ulaşabilir miyim onu sormak istemiştim sadece. Bende farkındayım fazla bir şey yapamayacağımın artık. Belki ortalama belki de biraz ortalama altı bir net çıkarsam yeterli benim için.

Geri
Yukarı