Kalan sürede TYT yetişir mi?

Hocam diyelim 900k sıralama yaptım Sakarya 1M sıralama ile kapatmış bu yıl kesin gelir mi?
Hocam o kılavuza bağlı bir durum ÖSYM bu sene deprem sebebi ile %25 ek kontenjan açmış ancak yine de orası hakkında yorum yapmak pek mümkün değil, fakat netlerinizi biraz arttırırsanız bence hedefinizi tutturursunuz.

Hocam sitede böyle gösteriyor.

@Rediph

Dosya Ekleri

• vpuan.png
    vpuan.png
    107,5 KB · Görüntüleme: 16
Hocam sitede böyle gösteriyor.
Bu 2022 verilerine göre bu sene ne olur bilemeyiz. Bence sürekli hesaplama yapmak yerine çalışın derim ben. 3-5 matematik yapın dediğim gibi, bir de 40 Türkçe sorusunda 26 paragraf oluyor. Bu 26 paragrafın sadece 4-5 tanesi çok eleyici oluyor. Geri kalanı okuduğunu anlama ile alakalı. Ümitsizliğe kapılmayın ve çalışın derim ben. Son birkaç gün çalışmayı azaltın ya da tamamen bırakın bu arada.

Bu 2022 verilerine göre bu sene ne olur bilemeyiz. Bence sürekli hesaplama yapmak yerine çalışın derim ben. 3-5 matematik yapın dediğim gibi, bir de 40 Türkçe sorusunda 26 paragraf oluyor. Bu 26 paragrafın sadece 4-5 tanesi çok eleyici oluyor. Geri kalanı okuduğunu anlama ile alakalı. Ümitsizliğe kapılmayın ve çalışın derim ben. Son birkaç gün çalışmayı azaltın ya da tamamen bırakın bu arada.

Peki hocam kalan sürede istediğim sıralamayı yapabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı