Kalbimin atışını hissediyorum

Ani hareketler yaptığın zaman kalp ritmin 30-35 saniyeliğine artıyor mu? Öreğin aniden eğilmek oturduğun yerden kalmak veya heyecanlandığın zaman.
Olmaz mı hocam her zaman oluyor bunlar.
Öneriler için teşekkürler herşeyden önce sağlık.

Pek çok sebepten kaynaklanabilir. Belki de sorun yoktur, net bir şey diyemem. Anksiyete belirtisi de olabilir.

Aynı belirtiler bende vardı ve ritim bozukluluğu tespit edildi size tavsiyem en kısa sürede iyi bir kardiyoloji bölümünden randevu almanız.

Aynı belirtiler bende vardı ve ritim bozukluluğu tespit edildi size tavsiyem en kısa sürede iyi bir kardiyoloji bölümünden randevu almanız.
Hocam öyle dediniz de benim babam da kardiyolojiye gidiyor tansiyon hastası o da genetik olarak bende varsa hapı yuttuk

Atışını hissedip sarsılmak çok normal. Mesela yatakta ara sıra böyle titreriz, sarsılırız. Bunun nedeni kalbin atışıdır. Yatakta kendinizi strese sokarsanız sallandığınızı görürsünüz. Nefesinizi tuttuğunuz zaman kalbinizi duymanız da normal.

Kendini dinliyorsan vücudunda sürekli olarak bir şeylerin yanlış olduğunu düşünebilirsin. Önemli olan günlük hayatta normal aktivitelerinizi yaparken sorun yaşıyor musunuz yaşamıyor musunuz. Ben böyle yapıyorum mutluyum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…