Kalça nasıl eritilir?

Makaleler
1
1.76 boyum var ve 63 kiloyum, fakat kalçam çıkık ve tepsi dediğimiz şekilde. Bu da kıyafet falan giyerken sıkıntı yaratıyor. Bir çıkıklık oluyor yani. Bu kalçayı nasıl eritebilirim? Bisiklet sürmek yararlı olur mu?
Bilgili olan varsa konu güncel.

Son düzenleme:
1.76 boyum var ve 63 kiloyum, fakat kalçam çıkık ve tepsi dediğimiz şekilde. Bu da kıyafet falan giyerken sıkıntı yaratıyor. Bir çıkıklık oluyor yani. Bu kalçayı nasıl eritebilirim? Bisiklet sürmek yararlı olur mu?

Bisikliet sürmek kalçanı büyütür oraya daha çok odaklı olduğu için. En iyisi yapman gereken evde spor yap vücut ağırlığınla çalış ve günlük en az 1 saat yürüyüş yap yemenden kısma bol us iç günlük 4 litre civarı faydasını göreceksin.

Bisikliet sürmek kalçanı büyütür oraya daha çok odaklı olduğu için. En iyisi yapman gereken evde spor yap vücut ağırlığınla çalış ve günlük en az 1 saat yürüyüş yap yemenden kısma bol us iç günlük 4 litre civarı faydasını göreceksin.
Ev de spordan kastınız hareketler ise hangileri? Yürüyüş veya koşu işe yarar mı?

Squat kalça büyütme mi küçültme mi tam bilmiyorum. İşe yarıyor ama Lunge hareketleri ile beraber. Bol su, kahve, yeşil çay ve sağlıklı beslenme işe yarıyor ama. Onun harici koşu yap.

Son düzenleme:
Düzenli olarak squat yaparsan 2 aya kalçan küçülür ve kasları belirginleşir. Yuvarlak, hafif dik ve küçük bir kalçan olur. Yani seksi bir görüntün olur.

dostum bende aynı sorunu yaşıyorum peki ne yaptın sorunu çözdün mü

Geri
Yukarı