''Kali-Linux-2020.3-VBOX-I386 sanal makinesi için bir oturum açma başarısız.'' hatası

serfin

Decapat
Daha fazla  
Kali-Linux-2020.3-VBOX-I386 sanal makinesi için bir oturum açma başarısız.

Vt-X is not available (verr_vmx_no_vmx).

Sonuç Kodu:E_FAIL (0x80004005)
Bileşen:ConsoleWrap
Arayüz:IConsole {872da645-4a9b-1727-bee2-5585105b9eed}

Kali Linux'da 2020.3 boyle hatalar aliyorum. BIOS soylediler maalesef BIOS Virtualization Technology bulunmuyor. Windows 7 programi CMOS setup Utility copyright C 1985 2008 American Megatrends Inc. Konular bulamiyor, bana yardim eder misiniz?

IMG_20201018_125125.jpg

IMG_20201016_220607.jpg

IMG_20201016_215159.jpg

Attığın fotoğraflarda ayarı bulmuşsun gibi görünüyor. Acaba kaydetmeden mi çıkıyorsun?
abi o fotoraf olan gereken bilgilere ulasamiyom bulamiyom.
abi o fotoraf olan gereken bilgilere ulasamiyom bulamiyom.viluzation bulamiyom
abi o fotoraf olan gereken bilgilere ulasamiyom bulamiyom.O fotoraflari arkadas gondermis boyle yap bende malesef hic bir sey security bolmesi vilzation deyilen bir sey yok

Son düzenleme:
O zaman büyük ihtimalle cihazın desteklemiyor. Üzgünüm. :(
abi cihaz destekliyo..Yeni bilgisayar abi 2 hafta olur almisim yalniz tek bios ayarlarlarindan gereken bilgiler bulunmuyo...WINDOWS 7 basqa bir cozum yolu olurmu kardes..bir bilgin varsa lutfen bana yardim ediniz

İşlemcinizi ve anakart modelinizi yazabilir misiniz?
selam aleykum kardesim hayir bilgim yok malesef bir arkadas var 9 BUCUKDA gelib cozmeye calisicaqdir
selam aleykum kardesim hayir bilgim yok malesef bir arkadas var 9 BUCUKDA gelib cozmeye calisicaqdir
malesef anakart modeli anlayisim bilgim yok arkadas coze bilirse o cozucek bakalim coze bilicekmi sanatlasdirmani yardimci ola bilicekmi
İşlemcinizi ve anakart modelinizi yazabilir misiniz?
abi malesef arkadasda yardimci olamadi.uzman anlayir uzman yanina gidicem

Son düzenleme:

Geri
Yukarı