Çözüldü Kali Linux açılırken siyah ekranda -- çizgiler çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xGhostx

Centipat
Daha fazla  
Daha önce bununla ilgili konu açmıştım ancak kimse yardımcı olamadı maalesef evet Kali Linux'um açılmıyor siyah bir ekran geliyor ----- çizgiler çıkıyor görüntü yok. Bunun çözümü nedir? Açılmıyor yoruldum artık.

Daha önce bununla ilgili konu açmıştım ancak kimse yardımcı olamadı maalesef evet Kali Linux'um açılmıyor siyah bir ekran geliyor ----- çizgiler çıkıyor görüntü yok. Bunun çözümü nedir? Açılmıyor yoruldum artık.
Sanal makineden mi giriyorsunuz yoksa Bilgisayarın ana sistemine mi linux kurdunuz ?

CTRL + ALT + F2 tuslarina basinca TTY2 ekrani geliyor mu?

NVIDIA ekran kartından dolayı diyorlar açabilsem normal

Sanal makineden mi giriyorsunuz yoksa bilgisayarın ana sistemine mi Linux kurdunuz?

Kendi bilgisayarıma kurdum
Dedigim tuslara basarsan o ekrandan cikip, TTY2 ekranina gecmesi gerekiyor. Geciyor mu? Onu soruyorum.

Ne zamanda hangi ekranda yapmalıyım GNU başlatıcı ekranında mı?

NVIDIA ekran kartından dolayı diyorlar açabilsem normal

Kendi bilgisayarıma kurdum
Eğer burdan Nvdia'dan kaynaklı bir sorun varsa . Bilgisayarınıza windows kurup sanal makineden Linux'a devam etmenizi öneririm. Hem herhangi bir linuxta sıkıntı olursa ana bilgisayara değilde sanal makine siler tekrar yüklersiniz. Acizane tavsiyem budur.
Yardımcı olun çözelim artık bu sorunu rica ediyorum
Ben bu şekilde yapıyorum ve gayette memnunum.

Eğer buradan NVIDIA'dan kaynaklı bir sorun varsa. Bilgisayarınıza Windows kurup sanal makineden Linux'a devam etmenizi öneririm. Hem herhangi bir Linux'ta sıkıntı olursa ana bilgisayara değil de sanal makine siler tekrar yüklersiniz. Acizane tavsiyem budur.

Ben bu şekilde yapıyorum ve gayet de memnunum.

Kendi bilgisayarıma kurmak istiyorum
Cizgilerin oldugu ekranda yapman gerekiyor.

Yok gelmiyor
Çözüm verecek yok belli :(

Yeni konular

Geri
Yukarı