Kali Linux .deb uzantılı Nord VPN gözükmüyor

kilx35

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Daha dün VirtualBox'dan Kali Linux kurmuştum, Nord VPN'i uzun uğraşlar sonucu yüklemeye çalışmama rağmen uygulama arama çubuğuna gelmiyor. Kurulum dosyasına sağ tıklayıp Packard Installer'ı çalıştırdığımda uygulama yüklü olarak gözüküyor ama arama çubuğunda ise yok. Rica etsem yardım edebilir misiniz?

Resim:
8ph5gz9.jpg

Aciklamada NordVPN GPG anahtarini ve APT reposunu kurmaya yarayan bir paket oldugu yaziyor. VPN istemcisi degil sanirsam.

Edit: sudo apt install nordvpn komutunu dener misiniz?
Reading package list ... Done
Building dependency tree ... Done
Reading state information ... Done
E: Unable to locada package nordvpn
Bu hatayı alıyorum
Linux'ta NordVPN çalıştırarak kurulmuyor. Terminalde işlem gerekiyor.

Eki Görüntüle 1240923

2. Adımda ise bu hatayı aldım16394098046316202653617127095132.jpg
16394098046316202653617127095132.jpg

Son düzenleme:
Reading package list ... Done
Building dependency tree ... Done
Reading state information ... Done
E: Unable to locada package nordvpn
Bu hatayı alıyorum

2. Adımda ise bu hatayı aldımEki Görüntüle 1241104Eki Görüntüle 1241104
GPG keyleri ve repoyu ekledikten sonra apt search nordvpn diye bir aratmayı deneyin sudo apt update yaptıktan sonra tabii. Bulamazsa 2021 Linux için En İyi VPN'i Buradan İndir | NordVPN buradan deb dosyasını indirip sudo apt install debdosyasi çalıştırın.

Typo yapmissiniz yine. 'Update' degil 'Update'. Kali'ye gercekten ihtiyaciniz oldugunu dusunuyor musunuz?

Evet hocam her şey bir harf hatasından kaynaklanıyormuş yükledim VPN'i tüm yardımlarınız için sonsuz, teşekkürlerimi sunuyorum.
Gpg keyleri ve repoyu ekledikten sonra apt search nordvpn diye bir aratmayı deneyin sudo apt update yaptıktan sonra tabii. Bulamazsa 2021 Linux için En İyi VPN'i Buradan İndir | NordVPN buradan deb dosyasını indirip sudo apt install debdosyasi çalıştırın.

Typo yapmissiniz yine. 'Update' degil 'Update'. Kali'ye gercekten ihtiyaciniz oldugunu dusunuyor musunuz?

Uygulamayı yükledim ama bu sefer de uygulama açılmıyor.

Son düzenleme:
Önce üye girişi yapmanız lazım aşağıdaki komut ile:
nordvpn login

Sonrasında bağlantı sağlayacaksınız aşağıdaki komut ile:
nordvpn connect

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı