Kali Linux USB adaptör

Kaan1980

Decapat
Arkadaşlar Virtualbox üzerinden sanal makine kullanıyorum. Kali Linux için USB Wi-Fi adaptörü almam gerekiyor ve adaptörün monitör modu ve packet injection yapılabiliyor olması gerekiyor. Bunlar çok önemli benim için. Bu 2'sinden birisi olmazsa olmaz şu ana kadar 3 tane buldum.

.

Tp-lınk Tl-wn722n Wifi Adaptör V1.1 (açıklamaya Bakın) - n11.com. //2.el olarak satıyor//

Arkadaşlar maks. Bütçem 150TL fazlasını geçemem bunlardan hangisini öneriyorsunuz veya önermiyorsunuz veya bunları değil de şunu al dediğiniz bir şey var mı *arkadaşlar daha önce kullanmış işi gerçekten iyi bilen birisi yazarsa çok memnun olurum*

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus USB-N14'ü kabloluya geçmeden önce kullandım fakat sanal makine ile ne kadar uyumlu onu bilmiyorum.

Ürün olarak güzel, şık duruyor, menzili güzel ve Linux ile sıkıntı çıkarmıyordu. Ubuntu, Elementary, Manjaro, Arch Linux gibi dağıtımlarda denedim sıkıntı çıkarmıyordu.

Galiba aynı kurstayız ben
bu ürünü alıcam zaten listede de yazıyordu.
Merhaba oncelıkle,aynı kurstayız ve aynı chıpsetlı adaptoru almısız.umarım sen calıstırabılmıssındır ama ben calıstıramadım,adaptorumu ttakıyorum tum ayarlamalrı kursta gosterıldıgı gıbı de yapıyorum ama kalı lınux baslatınca usb cıkarma sesı gelıyor pcden ve algılamıyor aletı,bır suru sey denedım olmadı fakat aynı aletı kullandıgımızı gorunce sana sorayım dedim sen nasıl calıstırdın?dırek takınca calıstı mı yardımcı olabılırsen sevınırıım

Merhaba oncelıkle,aynı kurstayız ve aynı chıpsetlı adaptoru almısız.umarım sen calıstırabılmıssındır ama ben calıstıramadım,adaptorumu ttakıyorum tum ayarlamalrı kursta gosterıldıgı gıbı de yapıyorum ama kalı lınux baslatınca usb cıkarma sesı gelıyor pcden ve algılamıyor aletı,bır suru sey denedım olmadı fakat aynı aletı kullandıgımızı gorunce sana sorayım dedim sen nasıl calıstırdın?dırek takınca calıstı mı yardımcı olabılırsen sevınırıım
reis o ne kadar çalışıyor bilemem ama ben önce asus n10'u aldım ama çalıştıramadım sonra Magbox Usb Stıck Antenli 802.11N Wifi 5370 Chıpset 150 Mbps Fiyatı bu ürünü aldım ve sıkıntısız bir şekilde çalışıyor ve çoğu kişide bunu kullanıyor zaten tavsiye ederim sıkıntısı yok

Geri
Yukarı