Kali Linux uyumlu 5GHz Wi-Fi adaptörü var mı?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 7 2700x 3.70Ghz 20MB
Anakart: Asus Tuf B450-Plus Gaming DDR4 4400(OC)MHz ATX
RAM: ADATA XPG Spectrix D50 RGB 2x8GB DDR4 3200MHz CL16 RAM
Ekran Kartı: MSI GeForce RTX 2060 Super Gaming 8GB
M2 SSD: Kingston NV2 SNV2S/500G 3500/2100 MB/s PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
SSD: SanDisk 480 GB SSD Plus
HDD: Seagate Barracuda 2TB 7200RPM 256MB Sabit Disk
Kasa: MSI MAG FORGE 100R TEMPERLİ CAM 2X A-RGB FAN 120MM FAN ATX OYUNCU KASASI/700W 80+PSU
Kali Linux uyumlu yani monitör mod ve packed injection modları olan 5GHz destekli Wi-Fi adaptörü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de 5GHz göremedim Amazon üzerinden yurtdışından alabilirsin ama gümrük vergisi falan uğraşırsın gümrüktede kalabilir.

Türkiye'de, "Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname" (BTK KHK) uyarınca, ağlarda herhangi bir müdahale veya izleme yapılması yasaktır. Buna göre, ağlara müdahale etmek için paket injeksiyonu yapmak da yasaklanmıştır.

Son düzenleme:
Türkiye'de 5GHz göremedim Amazon üzerinden yurtdışından alabilirsin ama gümrük vergisi falan uğraşırsın gümrüktede kalabilir.

Türkiye'de, "Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname" (BTK KHK) uyarınca, ağlarda herhangi bir müdahale veya izleme yapılması yasaktır. Buna göre, ağlara müdahale etmek için paket injeksiyonu yapmak da yasaklanmıştır.
Bilgilendirme için teşekkürler fakat kendi lab'ım (kendime ait oluşturduğum sanal makineler içerisinde) üzerinde deneyimliyorum zaten, herhangi kötü eylemler için kullanmamaktayım.

Merhaba yerli bir marka olarak software X Security olarak 2.4GHz ve 5.8GHz aralığında çalışan tüm pentest çalışmalarına uygun bir Wi-Fi adaptörü ürünü çıkarttık.
İlgili linkten ulaşabilirsiniz.

sXs Wi-Fi Pentest Pro 1200 Mbps Wireless Dual Band USB 3.0

Markanıza ait herhangi bir web site vs var mı? Hakkınızda hiçbir bilgi bulamadım ne ürün ne marka adına. Bir tek YouTube videosu var oda yeni oluşturulmuş bir hesapta abonesi yok. Ürünü satın aldığımda bozuk çıktığında veya sorunla karşılaştığımda kiminle iletişime geçeceğim?

Geri
Yukarı