Kali Linux Yüklerken Bütün Diski Silindi

Safa Byr

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
500GB'lık diskim üzerinde Windows 7, Linux Mint vardı. Bunun yanına Kali Linux yüklemek istedim.
Kali Linux için 30GB'lık bölüm ayırıp Ext4 biçiminde biçimlendirdim. Bu diski son defa temizlemek için Kali Linux yükleme ekranında bir daha biçimlendirmek için tuşa bastım fakat bütün diski biçimlendirmeye başladı. Ben de iptal ettim. Sonra 30 GB'lık kısıma Kali Linux'u yükledim.

Sonra kontrol ettiğimde diskte sadece Kali Linux vardı. Silinenleri nasıl geri getirebilirim?
(Bu aşamada verdiğim tepki al bilgisayarı çöpe at oldu.)

Son düzenleyen: Moderatör:
500GB'lık diskim üzerinde Windows 7, Linux Mint vardı. Bunun yanına Kali Linux yüklemek istedim.
Kali Linux için 30GB'lık bölüm ayırıp Ext4 biçiminde biçimlendirdim. Bu diski son defa temizlemek için Kali Linux yükleme ekranında bir daha biçimlendirmek için tuşa bastım fakat bütün diski biçimlendirmeye başladı. Ben de iptal ettim. Sonra 30 GB'lık kısıma Kali Linux'u yükledim.

Sonra kontrol ettiğimde diskte sadece Kali Linux vardı. Silinenleri nasıl geri getirebilirim?
(Bu aşamada verdiğim tepki al bilgisayarı çöpe at oldu.)
Ben windowsda together share recovery diye bir programla baya bir dosya geri getirmiştim bu programı indirip linux a da kendi yazılım programından wine ı indirip getirebilirsiniz program exe olarak indirip birlikte aç yapıp wine ı seçeceksiniz

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı