Kalıcı Olarak Windows 10 Defender Kapatma

jackarmis

Kilopat
Selam, Lenovo Laptop kullanıyorum. Windows orjinal. Kalıcı olarak Windows Defender nasıl kapatabilirim?

İkisi de kapalı olsun istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows orijinal ise 2. resimde "...Güvenlişk Duvarı" Ne demek oluyor? 🤣🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu yöntemi deneyebilirsin. Her ne kadar indirme yapmak istemesen de linki vereyim ben. Bizzat ben de kullanıyorum kayıt defterinden başka bir şey yok içinde.
Ben orjinal kullanıyorum, benimki de öyle yazıyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    42,4 KB · Görüntüleme: 350
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu yöntemi deneyebilirsin. Her ne kadar indirme yapmak istemesen de linki vereyim ben. Bizzat ben de kullanıyorum kayıt defterinden başka bir şey yok içinde.
Bir şey indirmek istemiyorum, sağ ol.
Nasıl yani, anlamadım?

Ben orjinal kullanıyorum, benimki de öyle yazıyor.
Kendi eliyle de yapabilir, öyle daha güvenli ama bunu da yapabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı