Kalıcı Olarak Yerleşmeyi Düşündüğünüz Sakin Bir Şehir Var mı?

Kırıkkale çok az duyduğum, bildiğim ve pek sıcak bakamadığım bir şehir. Alternatifleriniz arasında neden Kırıkkale var? Merak ettim açıkçası.
Bana sakin bir yermiş gibi geliyor. Bu yüzden alternatiflerim arasında. Fakat ilk seçeneğim İzmir olacaktır. Havası ayrı güzel suyu ayrı güzel. Tam yaşanılacak şehir.

Los Angeles'ta yaşamayı çok isterdim.

SM-A710F cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Tabi ben de yabancı ülkede yaşamayı çok isterdim. İmkanlar pek el vermediği için Türkiye'den bir şehirde yaşayacağım. Gerçi imkanım olsa bile bir noktadan sonra Türkiye'ye dönebilirdim, bilmiyorum.

Fakat "Türkiye'de şu şehirde yaşamak isterdim." dediğiniz bir şehir var mı?

Bu arada şu şeker kediyi her gördüğümde, ekrandan öpücük yolluyorum. Çok tatlı ve masum bir şey ya... 😽😽
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana sakin bir yermiş gibi geliyor. Bu yüzden alternatiflerim arasında. Fakat ilk seçeneğim İzmir olacaktır. Havası ayrı güzel suyu ayrı güzel. Tam yaşanılacak şehir.

Nüfusu az olduğu için biraz sakin bir şehir olabilir. Ama hoşuma gitmeyen pek çok noktası var. Yine de sizin kararınız. Umarım hayalleriniz gerçekleşir.

Tabi ben de yabancı ülkede yaşamayı çok isterdim. İmkanlar pek el vermediği için Türkiye'den bir şehirde yaşayacağım. Gerçi imkanım olsa bile bir noktadan sonra Türkiye'ye dönebilirdim, bilmiyorum.
İzmir'de yaşıyorum. Sessiz sakin ilçeler haricinde pek bir esprisi yok.
Bu arada şu şeker kediyi her gördüğümde, ekrandan öpücük yolluyorum. Çok tatlı ve masum bir şey ya... 😽😽
Adı Fred. Bir o kadar da yaramaz. :kedi:

Hatay'da yaşıyorum. Manzaralı ve güzel olarak bildiğim iki köy var biri Gökçegöz, diğeri Dağdüzü. Hatay sakin bir şehir ama Antakya sakin bir ilçe değil. Burada yaşamış/yaşayan insanlar bilir: Köprü civarında trafik sık iken şehrin diğer kısımlarında sadece kural olsun diye ışık var.

Yeni konular

Geri
Yukarı