Kaliteli anime önerisi

Slime datta ken hikaye falan içine çeker mi bilmem ama tarihin en eğlenceli animesi olabilir insan görünümü alana kadar sabredebilirsen zevkten bir günde 2 sezonunu aralıksız bitirebiliceğin bir anime.
Rimuru yu Seviyorsan İnfinite Mana In The okumanı öneririm Ana karakter ilerleyen bölümlerde Rimuru nun soyunu kazanıyor ve bu soy Rimuru ile aynı ama hayır Noah Osmont bu soyu oldukça gereksiz buluyor sebebi: Noah Osmont, Rimuru Tempest'ten daha güçlüdür; çünkü ilerlemesi mantıksızdır. Rimuru Tempest düşmanlarını yiyebilir ve düşmanının tüm gücünü alabilir, ancak Noah? O çok daha fazlasıdır, gücü yağmadan gelir ve bu yağmanın ne kadar çılgınca olduğunu bileceksiniz, yağma düşmanın gücünü niteliksel ve niceliksel olarak çarpar, bu nedenle Rimuru 100 temel güce sahip bir patronu yuttuğunda 100 alır, ancak Noah'ın sadece 20 temel güce sahip bir uşağı yutması ve 200 temel güç alması ve patronu alt etmesi yeterlidir, bu nedenle evrensel Balçık özelliğine ihtiyacı yoktur çünkü yağma gücünün altındadır.

Not: Yağma kavramı her bölüm bambaşka boyuta yükseliyor.

Novel Pub ya da Panda Novel den okuyabilirsin

Rimuru yu seviyorsan infinite mana ın the okumanı öneririm ana karakter ilerleyen bölümlerde rimurunun soyunu kazanıyor ve bu soy rimuru ile aynı ama hayır noah osmont bu soyu oldukça gereksiz buluyor sebebi: Noah osmont, rimuru Tempest'ten daha güçlüdür; çünkü ilerlemesi mantıksızdır. Rimuru tempest düşmanlarını yiyebilir ve düşmanının tüm gücünü alabilir, ancak noah? O çok daha fazlasıdır, gücü yağmadan gelir ve bu yağmanın ne kadar çılgınca olduğunu bileceksiniz, yağma düşmanın gücünü niteliksel ve niceliksel olarak çarpar, bu nedenle rimuru 100 temel güce sahip bir patronu yuttuğunda 100 alır, ancak Noah'ın sadece 20 temel güce sahip bir uşağı yutması ve 200 temel güç alması ve patronu alt etmesi yeterlidir, bu nedenle evrensel balçık özelliğine ihtiyacı yoktur çünkü yağma gücünün altındadır.

Not: Yağma kavramı her bölüm bambaşka boyuta yükseliyor.

Novel pub ya da panda novelden okuyabilirsin.

Bu ne hocam kopyala yapıştır mı yaptın çeviri gibi duruyor. 2. olarak okumuyorum ben sadece izliyorum ve ona buna şu gereksiz geliyor mantığı ile daha iyi olunduğunu düşünmüyorum ona baksaydık akuto sai herkesi gereksiz buluyor deriz olay biter önerin için teşekkür ederim ama iyi günler 😇

Bu ne hocam kopyala yapıştır mı yaptın çeviri gibi duruyor. 2. olarak okumuyorum ben sadece izliyorum ve ona buna şu gereksiz geliyor mantığı ile daha iyi olunduğunu düşünmüyorum ona baksaydık akuto sai herkesi gereksiz buluyor deriz olay biter önerin için teşekkür ederim ama iyi günler 😇
Akuto Sai yi geçecek dediğim karakter. Akuto Sai bir hiç ve hiç kimse Noah Osmont ne tür kavramlardan geçti biliyor musun o kavramlar bakımından çoktan 1A H1A da ve bu hikâyenin yarısı bile değil yazar hikâyenin bitmesine daha çok olduğunu yarısından az bir kısmının tamamlandığını söyledi. Yarısından az kısmında Noah Osmont şu kavramları Aştı ve birleşti: Yasalar, Daolar, Fermanlar, Hükümler ve şimdi Sınırlar. Zaten Dao kavramı Direkt herhangi bir ayet de Outerversal ı görüyor. Fermanlar sonsuz kez daha güçlü daolardan. Hükümleri ve Sınırları dememe gerek yok. Ve bu hikayenin sadece yarısından az bir kısmını kapsıyor. Bitmedi şu anda her varlık neredeyse sonsuz ömre sahip. Şimdi söyle bana Akuto Sai romanında her varlık sonsuz ömre sahip mi? Ya da sonsuz kavramlar var mı? İkisini karşılaştırmak saçma Noah her türlü alacak.

Aynı zamanda Noah o kadar yüce ki sadece klonuyla tahtta oturmuş bir şekilde kendisinden sonsuz kez daha güçlü varlıkları sadece kelimelerle yeniyor. Bir kelime söylüyor sonra herkes bom yok oluyor. Şimdi söyle bana Akuto Sai kendisinden sonsuz kez daha güçlü varlıkları tahtta oturmuş bir şekilde özellikle klonuyla yenebilir mi? Noah sandığından çok daha yüce bir varlık. Akuto Sai nin yapamadığını Noah çok kolay şekilde yapar. Akuto Sai sadece kozmoloji bakımından Noah dan üstün. Bu yine de hiçbir şeyi değiştirmez Noah Osmont un kozmolojisi her nanosaniye de bir büyüyor güncel hali. Nanosaniye diyorum sonra bu küçülecek Atomiksaniye olacak ilerleyen bölümlerde. Neyse gerisini sen düşün Noah ne de olsa Üstüne koya koya ilerliyor diğer roman da bitmiş işte sınırına ulaşmış durumda:)

Son düzenleme:
Akuto sai yi geçecek dediğim karakter. Akuto sai bir hiç ve hiç kimse noah osmont ne tür kavramlardan geçti biliyor musun o kavramlar bakımından çoktan 1A h1a da ve bu hikâyenin yarısı bile değil yazar hikâyenin bitmesine daha çok olduğunu yarısından az bir kısmının tamamlandığını söyledi. Yarısından az kısmında noah osmont şu kavramları aştı ve birleşti: Yasalar, daolar, fermanlar, hükümler ve şimdi sınırlar. Zaten dao kavramı direkt herhangi bir ayet de outerversal ı görüyor. Fermanlar sonsuz kez daha güçlü daolardan. Hükümleri ve sınırları dememe gerek yok. Ve bu hikayenin sadece yarısından az bir kısmını kapsıyor. Bitmedi şu anda her varlık neredeyse sonsuz ömre sahip. Şimdi söyle bana akuto sai romanında her varlık sonsuz ömre sahip mi? Ya da sonsuz kavramlar var mı? İkisini karşılaştırmak saçma noah her türlü alacak.

Aynı zamanda noah o kadar yüce ki sadece klonuyla tahtta oturmuş bir şekilde kendisinden sonsuz kez daha güçlü varlıkları sadece kelimelerle yeniyor. Bir kelime söylüyor sonra herkes bom yok oluyor. Şimdi söyle bana akuto sai kendisinden sonsuz kez daha güçlü varlıkları tahtta oturmuş bir şekilde özellikle klonuyla yenebilir mi? Noah sandığından çok daha yüce bir varlık. Akuto sainin yapamadığını noah çok kolay şekilde yapar. Akuto sai sadece kozmoloji bakımından noahdan üstün. Bu yine de hiçbir şeyi değiştirmez noah osmont un kozmolojisi her nanosaniye de bir büyüyor güncel hali. Nanosaniye diyorum sonra bu küçülecek atomiksaniye olacak ilerleyen bölümlerde. Neyse gerisini sen düşün noah ne de olsa üstüne koya koya ilerliyor diğer roman da bitmiş işte sınırına ulaşmış durumda:)

Hocam hala dediğimi anlamamışsınız...

Geri
Yukarı