Kaliteli anime önerisi

Kromish

Hectopat
Dostlar anime çok izleyen birisi değilim. İzlemişken de kaliteli bir şey izlemek istiyorum. Şuana kadar yalnızca Kimetsu no Yaiba ve Vinland Saga izledim. İkisini de beğendim. Attack On Titan'nın 9.1 IMDB puanını görünce başlayayım dedim ama ısınamadım. Konusuna çok alışamadım. Daha yeni Kimetsu no Yaiba bitirdiğim için midir bilmem devler, iblislerin yanında çok basit geliyor gözüme. 1. bölümde de çok vasat, aptal canlılar gibi gözüküyorlardı. Sizce devam etmeli miyim? Veya başka önerileriniz nelerdir?

Attack on Titan'a devam et hocam, bende 2 kere başlayıp devam edememiştim. 3.de ısrar edip bitirmiştim, gayet kaliteli ilerlerde bol sürprizli(spoiler yemeden izlerseniz çok iyi olur).

Ek olarak, listeye şunlar da eklenebilir:
-Death Note
-One Punch Man
-Kengan Ashura

Fmab öneririm. Power up yok ama güzel shounen serisidir. Başlangıç için de güzel bir seri. Vinland saga gibi arıyorsan Hunter X Hunter tavsiye ederim.

Dostlar anime çok izleyen birisi değilim. İzlemişken de kaliteli bir şey izlemek istiyorum. Şu ana kadar yalnızca Kimetsu no Yaiba ve Vinland Saga izledim. İkisini de beğendim. Attack on Titan'nın 9.1 IMDb puanını görünce başlayayım dedim ama ısınamadım. Konusuna çok alışamadım. Daha yeni Kimetsu no Yaiba bitirdiğim için midir bilmem devler, iblislerin yanında çok basit geliyor gözüme. 1. bölümde de çok vasat, aptal canlılar gibi gözüküyorlardı. Sizce devam etmeli miyim? Veya başka önerileriniz nelerdir?

Aot için bende öyle dedim. En sonunda izledim. Beğenemedim. Tabii kişiden kişiye değişir.
Öneri olarak: Şu konuda uzun bir mesaajım var: Anime önerisi

Dostlar anime çok izleyen birisi değilim. İzlemişken de kaliteli bir şey izlemek istiyorum. Şu ana kadar yalnızca kimetsu no yaiba ve vinland saga izledim. İkisini de beğendim. Attack on Titan'nın 9.1 IMDb puanını görünce başlayayım dedim ama ısınamadım. Konusuna çok alışamadım. Daha yeni kimetsu no yaiba bitirdiğim için midir bilmem devler, iblislerin yanında çok basit geliyor gözüme. 1. bölümde de çok vasat, aptal canlılar gibi gözüküyorlardı. Sizce devam etmeli miyim? Veya başka önerileriniz nelerdir?

magi, grimgar, kokoro connect, erased, maquia(film), the tunnel to summer(film), summer ghost(film), parasyte, dororo bunlar Demon Slayer'den kat kat daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı