Kaliteli bir farenin nişana etkisi olur mu?

batuhan_n

Decipat
Yeni bir mouse alacağım ama benim aime etki eder mi? Şu an çok kötü bilgisayarcıdan alınma bir mouse kullanıyorum. Kullandığım mousenin markasına baktığımda bir oyuncak markası. Yani mouse çok fazla kötü. Yeni alacağım mouse ise Viper Mini. Sizce etkisi olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Etkili olur tabii ki, mouse önemlidir.

Tabii gidip CS:GO'da 15 adam yerine 22 adam vurmayacaksın ama farkı kendin de hissedeceksin. O farenin yanına güzel bir mousepad yakışır bu arada :)

SteelSeries Rival 3 öneririm.
Ve tabii ki etkisi olur.
Viper mini daha iyiymiş zaten çok fark yok ama Viper mini daha iyi geldi. Yazılımının takınca hemen gelmesi, kendine özel switchleri falan.
Evet olur. Ha tabii iyi bir mose alınca hemen Xantares olamazsınız, ama etkisi olur. Örneğin Viper Mini'de Razer'ın 5G optik sensörü bulunuyor, o sensör aiminizi iyileştirir.
Viper Mini'de PMW 3359 sensör bulunuyor. Dediğiniz sensör Viper'da var.

Elinizin terleme oranını azaltır avuç içinizdeki harareti en aza indirger. Daha yüksek DPİ oranı daha rahat hassasiyet imkanı sunar. İyi bir oyuncu olmak için iyi bir bilgisayar kadar iyi ekipmanlara da ihtiyacınız vardır.

Eskiden ben de internet kafe fareleri ile oynuyordum, oyuncu faresine geçince gerçekten bunca yıl boşa zahmet çekmişim dedim adeta. Kesinlikle oynanışı her bakımdan etkiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı