Kaliteli Dolandırıcı Kaan Yaman

• Konuyu başlatan Emzik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 133
  • Görüntüleme 13B

Emzik

Hectopat
Daha fazla  
Kaliteli dolandırıcı Kaan yaman. Kendisi Discord Nitro method sattığını söyledi yorumlara baktım güzel sağlam birisine benziyordu. Alayım dedim 200TL videodan geldim deyince 100'e oradan da sonra ödemek şartıyla 70'e düşürdü. Zaten fotoğraftlardan anlayacaksınız. Bende bir bakayım dedim aldım. Dediği taktiklerin hiçbiri işe yaramıyor. Ben dolandırıldım siz dolandırılmayın.

1.PNG

2.PNG

hreü.PNG

htr.PNG

Hiç aracı site olmadan ödemeyi donate şeklinde atıyorsunuz ve yazdığınız mesaja bakın. Gülmekten karnıma ağrılar girdi, konuya etiketlediniz yine gördüm yine gülüyorum :D
Kusura bakmayın ama dolandırılmayı kendiniz hak etmişsiniz, umarım bir daha bu hataya düşmezsiniz.

Hocam bir şekilde dava açmaya çalışın. O zaman Kaan beyin bir tarafı tutuşur.

Kendisine söyledim zaten dava edeceğimi paranın iadesini yapamam dedi fakat size Steam'den 49TL değerinde oyun gönderebilirim dedi. Bende kabul ettim. Steam'e hesabın güncelleştirilmesi için desteğe yazdı. Bekliyoruz.
Hiç aracı site olmadan ödemeyi donate şeklinde atıyorsunuz ve yazdığınız mesaja bakın. Gülmekten karnıma ağrılar girdi, konuya etiketlediniz yine gördüm yine gülüyorum :D
Kusura bakmayın ama dolandırılmayı kendiniz haketmişsiniz, umarım bir daha bu hataya düşmezsiniz.
download.jpg

Kendisine söyledim zaten dava edeceğimi paranın iadesini yapamam dedi fakat size Steam'den 49TL değerinde oyun gönderebilirim dedi. Bende kabul ettim. Steam'e hesabın güncelleştirilmesi için desteğe yazdı. Bekliyoruz.

Eki Görüntüle 906005

İyice dolandırıldınız üstüne olmayacak şey istiyorsunuz, eleman sizi engellemek yerine bir de oyalayıp eğleniyor bence :D

Eki Görüntüle 906005

Neden kabul ettin?

Geri
Yukarı