Kaliteli Dolandırıcı Kaan Yaman

• Konuyu başlatan Emzik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 133
  • Görüntüleme 12B
Adsız.png

Kaliteli dolandırıcı Kaan yaman. Kendisi Discord Nitro method sattığını söyledi yorumlara baktım güzel sağlam birisine benziyordu. Alayım dedim 200TL videodan geldim deyince 100'e oradan da sonra ödemek şartıyla 70'e düşürdü. Zaten fotoğraftlardan anlayacaksınız. Bende bir bakayım dedim aldım. Dediği taktiklerin hiçbiri işe yaramıyor. Ben dolandırıldım siz dolandırılmayın.

Eki Görüntüle 934094

Eki Görüntüle 934095

Eki Görüntüle 904349

Eki Görüntüle 904350
Bir dahakine daha dikkatli olun böyle insanlar çok, hele bu zamanda.

Bedava nitro almak için bir başkasına niye para ödüyorsunuz ben onu anlamadım. :D
Ayrıca nitro ne işe yarıyor?

Bedava Nitro almak için bir başkasına niye para ödüyorsunuz ben onu anlamadım. :D
ayrıca Nitro ne işe yarıyor?

Yarar olarak hiçbir şeye özellikleri: Hareketli profil fotoğraftı, 1080p 60FPS yayın, Boost basmak, hareketli sticker atmak.

Kaliteli dolandırıcı Kaan yaman. Kendisi Discord Nitro method sattığını söyledi yorumlara baktım güzel sağlam birisine benziyordu. Alayım dedim 200TL videodan geldim deyince 100'e oradan da sonra ödemek şartıyla 70'e düşürdü. Zaten fotoğraftlardan anlayacaksınız. Bende bir bakayım dedim aldım. Dediği taktiklerin hiçbiri işe yaramıyor. Ben dolandırıldım siz dolandırılmayın.

Eki Görüntüle 934094

Eki Görüntüle 934095

Eki Görüntüle 904349

Eki Görüntüle 904350

Bence dava edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı