Kaliteli forma alınacak yer önerisi

Instagram'da geçen gün bir hesap görmüştüm @formaforuum diye bayağı iyi işlemeleri falan oraya bir bak derim.

Orijinal formalar pahalı geldi bana biraz daha uyguna forma satan yer önerisi alabilir miyim?
Gercek yıldız formamı emin olamadım ama başka da shopier sayfasını bulamadım. Kendim için almıştım çakma ile alakası yok kalitesi çok farklı ama normalde adı yildizformanet olması lazımdı shopier dükkanının adı yani. Belki degistirmislerdir bilmiyorum.

Gercek yıldız formamı emin olamadım ama başka da Shopier sayfasını bulamadım. Kendim için almıştım çakma ile alakası yok kalitesi çok farklı ama normalde adı yildizformanet olması lazımdı Shopier dükkanının adı yani. Belki degistirmislerdir bilmiyorum.

Güvenilir mi bende yakın zamanda alacağımda.

Instagram'da geçen gün bir hesap görmüştüm @formaforuum diye bayağı iyi işlemeleri falan oraya bir bak derim.

Hocam siz daha önce aldınızmı Fenerbahçe forması alacağımda kalitelimi yani.

Gercek yıldız formamı emin olamadım ama başka da Shopier sayfasını bulamadım. Kendim için almıştım çakma ile alakası yok kalitesi çok farklı ama normalde adı yildizformanet olması lazımdı Shopier dükkanının adı yani. Belki degistirmislerdir bilmiyorum.

yildizformanet | Shopier hocam dediğiniz yer burası olabilir mi?

Hocam siz daha önce aldınızmı Fenerbahçe forması alacağımda kalitelimi yani.

yildizformanet | Shopier hocam dediğiniz yer burası olabilir mi?
Evet bu site. Galatasaray 100. Yıl forması aldım çakmalar ile alakası yok kalitesinin. Gerçekten çok farklı. Cakmalar naylon gibi oluyor bu baya farklı. Bu siteden almıştım ben starformanet değildi isim falan da degistirmemisler. Zaten shopier üzerinden satılıyor.

Evet bu site. Galatasaray 100. Yıl forması aldım çakmalar ile alakası yok kalitesinin. Gerçekten çok farklı. Cakmalar naylon gibi oluyor bu baya farklı. Bu siteden almıştım ben starformanet değildi isim falan da degistirmemisler. Zaten shopier üzerinden satılıyor.
Telif yediler o yüzden değiştirdiler aynı Yıldız Forma. Ama tavsiyem Pasxaspor. Yıldız Forma da çoğu ürünü Pasxadan alıyor. Farklı ürünler için Jose Forma, Yıldız Forma, Nf Formaya bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı