Kaliteli HDD önerisi

• Konuyu başlatan Globo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 993
SSD'ler çok kötü sürekli bozuluyor şimdi HDD bakıyorum daha da SSD almayacağım. 20 bin TL PC toplayacağım SSD almayacağım bana kaliteli HDD önerecek var mı?
20 Bin TL verip HDD almayın, kaliteli bir SSD alın.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD'ler çok kötü sürekli bozuluyor şimdi HDD bakıyorum daha da SSD almayacağım. 20 bin TL PC toplayacağım SSD almayacağım bana kaliteli HDD önerecek var mı?
Hocam 2 yıldır James Donkey'in SSD'sini kullanıyorum ve ucuz fiyatlı. Bu demek olmuyor ki SSD James Donkey tercih etmelisiniz. Bence sizin aldığınız SSD'lerde sorun vardır. Kronik sorunlu SSD tercih ettiyseniz çabuk bozulabilir. Ben memnunum hiç bir sorunla karşılaşmadım SSD sağlığı 96.

Söylemesi ayıptır, sırf ucuz diye gidip Hi-Level SSD falan alırsanız zaten bozulur. Gidin SN750 falan alın.

SSD'ler çok kötü sürekli bozuluyor,

JD kokusu aldım. HDD önerim WD10EZEX ama mutlaka kaliteli bir SSD alın o bütçede. Sonra Windows yavaş açılıyor diye konu açarsınız. WD SN750 ya da 970 EVO öneririm.
Kaç kere SSD değiştirdiğimi bilmiyorum. Neredeyse her 5 ayda bir SSD alıyorum bıktım artık! Babamdan kalma 500 GB HDD var 20 senelik neredeyse ve taş gibi hala kullanıyorum çatır çatır.
Aldığın SSD'ler nedir? Bana burada kronik sorunlu SSD listesi verirsen çok gülerim. 5 ayda bir SSD alman senin takıntın muhtemelen. O bütçede illa HDD diyorsan 2 dakikada Windows açılmasına hazır ol.

En dandik SSD'yi alırsan tabii bozulur. Samsung 980, SN750 vb. kaliteli bir SSD al bakalım bir daha HDD'nin yüzüne bakıyor musun.

Geri
Yukarı