Kaliteli kablolu kulak içi kulaklık önerisi

thecaptainsleepy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, gün içinde çok fazla müzik dinleyen birisiyim. Kulaklığım bozulduğu için yeni kulaklık arayışındayım. Kulak içi kulaklıklara bir göz attım ancak 150-200TL civarı güzel bir kulaklık bulduğumu söyleyemem. Aradığım kriterler şu şekilde:
  • Kablolu
  • Kaliteli ses.
  • Tizleri çok rahatsız etmeyecek, bassları ise kuvvetli.
  • Çok renkli olmayacak.
Bir arkadaşım arayıcılığı ile EarPods denedim ve kalitesi kulak üstü kulaklıkları aratmayacak seviyede ve tam bana göre ancak Android bir telefon kullanıyorum o yüzden onu kullanamam. Ayrıca, KZ markalı kulaklıkların önerildiğini gördüm ancak çok estetik durduğunu söylemem. Bu kriterlere göre güzel bir kulaklık önerebilir misiniz?

Dip not: Genellikle rap, hip-hop türü dinliyorum ancak diğer türlerde de dinlediğim oluyor. Bu sebeple Bass'ın kaliteli olmasını istiyorum.

Hocam neden Android telefon kullandığınız için EarPods kullanamıyorsunuz ki EarPods Android telefonlarda da sorunsuz şekilde çalışıyor eğer bütçe arttırırsanız alın EarPods'u.

Bu benim kulaklığım. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Herhangi bir sorun çıkmadı. Aşağıya özelliklerini bırakıyorum.
  • Kablolu.
  • Çok azıcık bir tiz sesi var.
  • Gayet rahat.
  • Sesi iyi veriyor.
  • Sadece yanda RGB ışık var.

Geri
Yukarı