Kaliteli kablolu kulak içi kulaklık önerisi

Bu benim kulaklığım. yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Herhangi bir sorun çıkmadı. Aşağıya özelliklerini bırakıyorum.
  • Kablolu.
  • Çok azıcık bir tiz sesi var.
  • Gayet rahat.
  • Sesi iyi veriyor.
  • Sadece yanda RGB ışık var.

Kulak içi kulaklık arıyorum, maalesef kriterlerime uymuyor.

Hocam neden Android telefon kullandığınız için EarPods kullanamıyorsunuz ki EarPods Android telefonlarda da sorunsuz şekilde çalışıyor eğer bütçe arttırırsanız alın EarPods'u.

İnternette mikrofonunun ve ses açma/kapama butonlarının Android telefonlarda çalışmadığını okumuştum.

Kulak içi kulaklık arıyorum, maalesef kriterlerime uymuyor.

İnternette mikrofonunun ve ses açma/kapama butonlarının Android telefonlarda çalışmadığını okumuştum.

Evet arkadaş söyledi. Pardon görmemişim :(.

Sony MDR-XB50APB üzmez bence. Teknosa'da şu an 219 TL gözüküyor.

EarPods alacağım gibi duruyor, yarına kadar kararımı değiştirecek bir şeyle karşılaşmazsam tabii.

Silikonsuz bir kulaklıktan verimli bass performansı beklemek pek doğru değil bence. Bass istiyorsan en iyi deneyimi kulak üstü verir. Taşırım, sorun olmaz diyorsan hiç düşünmeden kulak üstü bakmalısın.

Silikonsuz bir kulaklıktan verimli bass performansı beklemek pek doğru değil bence. Bass istiyorsan en iyi deneyimi kulak üstü verir. Taşırım, sorun olmaz diyorsan hiç düşünmeden kulak üstü bakmalısın.

Dediğim gibi, arkadaşım arayıcılığı ile denediğimde gayet güzel buldum Bass'ını. Silikonlu kulaklıkları da fazla sevdiğimi söyleyemem ama yine de kaliteli olduğu sürece kullanabilirim tabii ki. Kulak üstü kulaklıklara gelince, maalesef taşımakta sorun yaşayabilirim bu nedenle tercih etmiyorum.

Bugün EarPods 3,5 mm aldım ve birkaç saatliğine kullandım. Android telefonlarda hoparlörünün ve mikrofonunun sorunsuz çalıştığını söyleyebilirim. Ancak, ses arttırma/azaltma tuşlarının hiç çalışmadığını ve durdurma tuşunun yaklaşık olarak 500 milisaniye gecikmeli çalıştığını söylemeliyim. Bunlar benim için bir sorun yaratmıyor o yüzden memnunum. Hepinize öneri ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı