Kaliteli kablosuz kulaklık önerisi

rhylla

Hectopat
İyi akşamlar forum sakinleri,

İxaomi Earbuds 2 kullanıyorum ama daha kaliteli bir kulaklık istiyorum. AirPods Pro düşünüyorum fakat fiyatı konusunda çok da gerekli olduğunu düşünmüyorum. Apple ürünlerini beğeniyorum fakat o fiyata değecek mi çok kararsızım. 2. nesil olan AirPods'u almak istemiyorum. Sizlerden ricam 2000 TL fiyata kadar, hem aktif gürültü engelleme bulunan ses kalitesi iyi, sağlam bir markanın olmasıda temennim çünkü sattığı malın arkasında duran bir firma olsun istiyorum. Bu minvalde önerilerinizi istirham ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Cihaz: iPhone 11.

İyi akşamlar forum sakinleri,

İxaomi Earbuds 2 kullanıyorum ama daha kaliteli bir kulaklık istiyorum. AirPods Pro düşünüyorum fakat fiyatı konusunda çok da gerekli olduğunu düşünmüyorum. Apple ürünlerini beğeniyorum fakat o fiyata değecek mi çok kararsızım. 2. nesil olan AirPods'u almak istemiyorum. Sizlerden ricam 2000 TL fiyata kadar, hem aktif gürültü engelleme bulunan ses kalitesi iyi, sağlam bir markanın olmasıda temennim çünkü sattığı malın arkasında duran bir firma olsun istiyorum. Bu minvalde önerilerinizi istirham ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Cihaz: iPhone 11.

Beats bakabilirsin.

2000 TL'ye kadar kulakiçi olarak önerebileceğim bir Airpods 3 bir de Airpods Pro var, o kaliteye ulaşan başka pek ürün yok.
Kulaküstü düşünürseniz Soundcore Life Q30'a mutlaka ama mutlaka göz atın, 1200 TL fiyatı, sahip olabileceğiniz en rahat kulaklık diyebilirim, kafada kaba/büyük de durmuyor. 3 Modlu gürültü engellemesi ve Hi-Res Audio sertifikası var, pil ömrü de 40 saat kullanım sunuyor. En önemli olarak "sattığı malın arkasında duran bir firma" kriterinizi de karşılıyor, şimdiye kadar gördüğüm en iyi müşteri hizmetlerine sahip.

Dediğim gibi, Airpods 3-Pro'dan başka pek bir seçeneğiniz yok, ama kulaküstü kulaklık kullanmayı düşünürseniz daha ucuza tüm isteklerinizi karşılayan bir model duruyor.

Beats Studio Buds biraz daha uyguna bulabilirsen güzel, fakat o fiyata XM3'ü kesinlikle önermem. Kendileri çok büyük ve kabalar, özellikle şarj kılıfı, dezavantajları çok. Bkz:

2000 TL'ye kadar kulak içi olarak önerebileceğim bir AirPods 3 bir de AirPods Pro var, o kaliteye ulaşan başka pek ürün yok.
Kulak üstü düşünürseniz Soundcore Life Q30'a mutlaka ama mutlaka göz atın, 1200 TL fiyatı, sahip olabileceğiniz en rahat kulaklık diyebilirim, kafada kaba/büyük de durmuyor. 3 modlu gürültü engellemesi ve hi-res Audio sertifikası var, pil ömrü de 40 saat kullanım sunuyor. En önemli olarak "sattığı malın arkasında duran bir firma" kriterinizi de karşılıyor, şimdiye kadar gördüğüm en iyi müşteri hizmetlerine sahip.

Dediğim gibi, AirPods 3-Pro'dan başka pek bir seçeneğiniz yok, ama kulak üstü kulaklık kullanmayı düşünürseniz daha ucuza tüm isteklerinizi karşılayan bir model duruyor.

Gönlüm AirPods Pro'dan yana fakat geçtiğimiz aylarda 2,300 fiyatlarındayken almadığıma pişmanım. Şu an 3,300 fiyatında satılmakta o yüzden o kadar para vermek istemiyorum. 3. nesilde gürültü engelleme modu yok o sebepten almak istemiyorum. Sanırım gözümü karartıp Pro'dan alacağım.

Gönlüm AirPods Pro'dan yana fakat geçtiğimiz aylarda 2,300 fiyatlarındayken almadığıma pişmanım. Şu an 3,300 fiyatında satılmakta o yüzden o kadar para vermek istemiyorum. 3. nesilde gürültü engelleme modu yok o sebepten almak istemiyorum. Sanırım gözümü karartıp Pro'dan alacağım.

Beats bu da da güzel ama kendin bilirsin.

Aynen, almışken en güzelini alın :D Pro'dan memnun kalmama ihtimalin yok. Gerek ses kalitesi gerek gürültü engelleme gerek kullanım kolaylığı, her açıdan şu an rakipsiz kulaklıklar.
Aklınızda bulunsun, şu an almazsanız büyük ihtimalle daha sonra daha pahalıya alacaksınız. :)

Geri
Yukarı