Kaliteli kasa önerisi

Ozan Güven

Kilopat
Makaleler
5
292 mm uzunluğunda GTX 770 ekran kartlı ve 160 mm derinliğine sahip hava soğutuculu ATX sistemime kasa bakıyorum. Kendi güç kaynağım var, kasanın kendi fanıyla ve toz filtresiyle gelmesi önemli benim için, hangi kasayı önerirsiniz? Bütçem 700 lira. Dandik markalar olmasın lütfen. Ben şunları bulabildim:
1-Zalman K1
2-Aerocool Cylon Pro
3-Aerocool Nighthawk Duo

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam kaliteli istiyorsanız bunu alın.
Cooler Master Power'sız MB511 GAMING mıd-Tower kasa MCB-B511D-kgnn 908, 49 TL yerine 844, 90 TL.
.

Bütçemi ekledim.
@Lostt ikisi de çok ucu ucuna oluyor galiba hocam, anakartın yükseltilmiş halini mi baz alıyor CM soğutucu derinlik bilgisi verirken bilmiyorum.
@Apollo 11 Airhawk güzelmiş fakat önü biraz daha düz bir şey olursa daha iyi olur benim için.
@BalikŞuşişi Dark ile aram pek iyi değil hocam, teşekkürler öneriniz için.
@Yener K. bütçemi çok aşıyor hocam o, teşekkürler öneriniz için.

Düzden kastın konu da bahsettiğin kasalar ise, o kasaları aldıktan en fazla 3-5 gün sonra sıcaklıklardan dolayı pişman olacaksın. Kasaların hepsinin ön tarafı kapalı ve hava sirkülasyonu kötüdür.

Zaten 3. bahsettiğin kasayla benim gönderdiğim Air Hawk Duo aynı model, sadece benim gönderdiğimin önü mesh panel. Yani hava sirkülasyonu iyi olur.

Son olarak Air Hawk Duoyu şuan hali hazırda ben kullanıyorum zaten, güzel kasa tavsiyesi isteyen herkese de öneriyorum.

Bütçemi ekledim.
@Lostt ikisi de çok ucu ucuna oluyor galiba hocam, anakartın yükseltilmiş halini mi baz alıyor CM soğutucu derinlik bilgisi verirken bilmiyorum.
@Apollo 11 Airhawk güzelmiş fakat önü biraz daha düz bir şey olursa daha iyi olur benim için.
@BalikŞuşişi Dark ile aram pek iyi değil hocam, teşekkürler öneriniz için.
@Yener K. bütçemi çok aşıyor hocam o, teşekkürler öneriniz için.
Dark ile aranız neden iyi değil? Atılan kasa gayet iyi bir kasa.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı