Kaliteli kıyafet satan marka önerisi

Quazan

Femtopat
Daha fazla  
Bu sene üniversite okuyacağım için kendime kaliteli kıyafetler almak istiyorum. Kaliteli kıyafet satan markalar önerebilir misiniz? Ayakkabı içinse skechers düşünüyorum.

Bütçe: Tişört-pantolon-gömlek adet başına 1-2K civarı para verebilirim. Ayakkabı ise 4-5k civarı.

Bu sene üniversite okuyacağım için kendime kaliteli kıyafetler almak istiyorum. Kaliteli kıyafet satan markalar önerebilir misiniz? Ayakkabı içinse skechers düşünüyorum.

Bütçe: Tişört-pantolon-gömlek adet başına 1-2K civarı para verebilirim. Ayakkabı ise 4-5k civarı.

Gömleği bilmem fakat ayakkabı olarak salomon veya merrell bakabilirsin.

Lufian aşırı kaliteli bakabilirsin.

Beymen Club ve Lufian önerebilirim.
Lufiana bakmıştım lakin kekocular giyiyor diye bir önyargı var sanırsam o yüzden bakmaktan vazgeçtim.

Lufian aşırı kaliteli bakabilirsin.
Kaft kaliteli mi peki?Tasarımları hoşuma gidiyor.

Gömleği bilmem fakat ayakkabı olarak salomon veya merrell bakabilirsin.

Ben bu tarz konularda fazla bilgim yok lakin bu markalar pek popüler değil sanırsam. Hiç duymadım.

Asics marka japon ayakkabilarina bakin da hayatiniz boyunca gormediginiz rahatligi gorun, biraz tuzludur ama muazzamdir. Aldiktan sonra tesekkur edersiniz

Asics marka Japon ayakkabilarina bakin da hayatiniz boyunca gormediginiz rahatligi gorun, biraz tuzludur ama muazzamdir. Aldiktan sonra teşekkür edersiniz.

Markayı hiç duymadım Adana'da mağazası olsa denerdim. internette skecherstan daha rahat olduğu yazıyor da deneme şansım yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı