Kaliteli mouse önerisi

emre_2280

Centipat
Daha fazla  
Şu anda kullanmış olduğum fareyi arkadaşımdan aldığım mouse pad üzerinde kullanamıyorum çünkü sensörü oyun fareyi olmadığı için kaliteli değil. Üstüne eski mousepadimi katıp kullanıyorum. Sizlerden kaliteli mouse önerisi istiyorum. Maksimum 1000 TL'ye kadar önerebilirsiniz. SteelSeries Prime, Rival 3 veya Logitech G102 nasıldır?
Sonradan ekleme; çok hardcore oyuncu değilim kaliteli ve elime tam otursun yeter. Bu yüzden biraz büyük boy mouse arıyorum.

Şu anda kullanmış olduğum fareyi arkadaşımdan aldığım mouse pad üzerinde kullanamıyorum çünkü sensörü oyun fareyi olmadığı için kaliteli değil. Üstüne eski mousepadimi katıp kullanıyorum. Sizlerden kaliteli mouse önerisi istiyorum. Maksimum 1000 TL'ye kadar önerebilirsiniz. SteelSeries Prime, Rival 3 veya Logitech G102 nasıldır?

NOT: Benim mousepadime uyumsuz diyerek yanlış bir yorum yapmışsınız. Silikonların altındaki etiketi açarsanız sorun çıkmaz.

Program desteği ve ergonomi açısından Rival 3 öneririm.

Altında siyah yumuşak tutucuların üstünde bir etiket olur onu sökerseniz problem olmaz.
Yok hocam onların üstünde etiket yoktu direkt kutusundan çıkardığım zaman. Birkaç gün önce denemiştim galiba pili bittiği için mousepad üzerinde hareketi algılamadı şuan algılıyor ama daha önce kullandığımda mouse olduğu yerde imleç kendi kendine hareket ediyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı