Kaliteli mouse pad önerisi

ZeroCharisma

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
special edition 6700xt 12gb ryzen 3 1300x 2x8 g.skill aliminyum soğutuculu ram
asus tuf gaming b450 pro ll rgb 750w+80gold tam psu
Merhaba,
2. el veya sıfır bir mouse pad alacağım kullandığım mouse Razer DeathAdder V2 modeli (FPS) tarzı oyunlar oynuyorum şu anki mousepadim 70x30 sizce 90x40 büyük kalır mı? Tavsiyeleriniz nedir ne almalıyım RGB olursa daha iyi olur 🙂

Masam gayet büyük 90x40 rahatlıkla sığar kaliteli bir yüzeye sahip olmasını istiyorum James Donkey nasıldır hiç bilmiyorum.

Masam gayet büyük 90x40 rahatlıkla sığar kaliteli bir yüzeye sahip olmasını istiyorum James Donkey nasıldır hiç bilmiyorum.
5 yıldır klavyesini kullanıyorum çok memnunum fakat ssd ve kulaklık gibi ürünleri çok kötü ama bu mousepad hakkında kötü yorum hiç görmedim arkadaşım Razer Abyssus ile 2 yıldır kullanıyor memnun.

Tamamdır fikirleriniz için hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Alın hocam size kaliteli mouse pad;

Eğer RGB istiyorsanız buyurun ama boyutları istediğiniz gibi değil.

Sizce RGB'si olup tuhaf bir markalı bir mouse pad mi alsam yoksa attığınız HyperX gibi mi 200TL'ye 2.el bulabiliyorum gönlümde RGB'li istiyor uzun zaman sonra.

https://www.trendyol.com/xrades/mor-uzay-90x40-cm-xxl-gaming-oyuncu-mousepad-p-74628719 öneriyorum hocam 2-3 yıl önce 30-40 liraya almıştım hala kullanıyorum öneririm.

Xrades kaliteli marka mıdır çok kişi tavsiye ediyor RGB'li ürününü alayım mı diye soru işareti bıraktı kafamda.

Tamamdır fikirleriniz için hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Sizce RGB'si olup tuhaf bir markalı bir mouse pad mi alsam yoksa attığınız HyperX gibi mi 200TL'ye 2.el bulabiliyorum gönlümde RGB'li istiyor uzun zaman sonra.

Xrades kaliteli marka mıdır çok kişi tavsiye ediyor RGB'li ürününü alayım mı diye soru işareti bıraktı kafamda.

HyperX daha mantıklı bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı