Netflix Kaliteli Netflix filmi önerisi

Black Mirror izleyebilirsin. Her bölümü farklı konuyu ele alıyor. Yani film gibi ama dizi. Genelde çoğu bölümü de ilgi çekici ve güzeldir.

Tom Hanks'in Green Mile, Er Ryan'ı Kurtarmak ve Cast Away filmlerini şiddetle öneririm.
Jim Carrey'nin de Truman Show ve Yalancı Yalancı filmleri güzeldir.

Yeşil yol izlemiştim. Mükemmel bir filmdi. Er Ryan'ı Kurtamak'ı görmüştüm. İzleyebilirim güzel bir filme benziyordu.
Black Mirror izleyebilirsin. Her bölümü farklı konuyu ele alıyor. Yani film gibi ama dizi. Genelde çoğu bölümü de ilgi çekici ve güzeldir.
3 sezonunu bitirdim. Hatta interaktif filmi vardı Black Mirror: Bandersnatch diye. Korkutucu ve düşündürücü bir filmdi.

Verdiği mesajlara lafım yok ancak bir yerden sonra atlayarak geçtim.

Haklısınız. Belli süreden sonra her şey sanki tekrarlanıyor gibiydi filmde. Üstünkörü olmuş gibiydi.

Verdiği mesajlara lafım yok ancak bir yerden sonra atlayarak geçtim.

Bu arada yanlışlıkla gözüme çarptı ama bulunduğunuz yer benim doğduğum yer sanırım Bursa İnegöl. Otoyolunda Özdilek arka tarafında İnegöl AVM vardı diye hatırlıyorum. Bir de Mobilyum var sanırım.

Bu arada yanlışlıkla gözüme çarptı ama bulunduğunuz yer benim doğduğum yer sanırım Bursa İnegöl. Otoyolunda Özdilek arka tarafında İnegöl AVM vardı diye hatırlıyorum. Bir de Mobilyum var sanırım.
Evet doğru hatırlıyorsunuz.

Tam olarak Rick and Morty'den bahsediyorsunuz hocam. Hayatımda izlediğim en iyi dizilerden biri. Bu ne ya çizgi film mi izleyeceğiz diyen kişilere ders niteliğinde bir dizi. O öyle bir dizidir ki kara mizahı, dünyası, fikirleri, karakterleri kısacası her yanıyla harika bir dizi.

İkinci olarak Narcos kesinlikle önerimdir. Zamanın uyuşturucu kartellerini anlatan Pablo Escobarın hayat hikayesinin anlatıldığı harika bir dizidir.

Film olarak Dont Look Up önebilirim. DiCaprio abimiz yine oyunculuğunu konuşturmuş ve şahane bir ana fikirle ortaya çok güzel bir iş çıkmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı