Kaliteli oyun önerisi

Exodus'a Epic'ten sahibim, Uplay oyunlarının hepsi var bende ama Uplay hesabımda var sadece, Tomb Raider oyununu çok kez bitirdim Rise of ve Shadow Of'a başlayacağım en azından ilham oldu :D, bunlar dışında diğerlerinin hepsini oynadım Max Payne'de aynı şekilde vardı 2'den fazla kez bitirdiğim oyunları gizlediğim için gözükmemiş. GTA serisinetekrar başlamayı istiyordum hatırlattığınız için teşekkür ederim.

Yakuza serisine hiç başlamadım bile çok önerildiği için aldım tozlu raflara attım kaldı öyle. Kiwami 2 ile başlamak sizce iyi olur mu hocam? Disco Elysium almayı düşünüyordum hatırlattığınız için teşekkür ederim.

Daha önce bir arkadaş önermişti istek listeme attım indirimde alacağım ancak bu oyunu direksiyon setini aldığımda anca oynarım.

Hocam God of War ve A Plague Tale serine de bakın şimdi aklıma geldi. GoW'un yeni oyunu da çıkacak ona hazırlık olur.

Alan Wake - Aksiyon macera türünde atmosferi güzel hikaesi merak uyandıran cinsten 2010 oyunu Remedy yapımı

The Evil Within 1 ve 2 - Resident evil serisini sevdiyseniz bunu da seversiniz aynı türde kaliteli yapım.

Dead Space 1 ve 2 - Yine Resindent Evil serisinden ilham almış korku aksiyon hayatta kalma türünde.

Resindent Evil Village - 7. oyunu sevdiyseniz bunu kaçırmayın.

F.E.A.R 1 ve 2 - eski bir oyun serisi ama kalitesi tartışılmaz aksiyon korku türünde 2005 yılı yapımı olmasına rağmen günümüzde bile oynanışı sırıtmaz.

Yakuza serisine hiç başlamadım bile çok önerildiği için aldım tozlu raflara attım kaldı öyle. Kiwami 2 ile başlamak sizce iyi olur mu hocam? Disco Elysium almayı düşünüyordum hatırlattığınız için teşekkür ederim.
Yakuza Kiwami 2 ile başlayabilirsin lakin Yakuza 0 her açıdan daha iyi. Yakuza Kiwami 2'nin grafikleri daha iyi olsa da büyük optimizasyon sorunları olduğundan sistemini zorlayabilir. Eğer ilk Yakuza Kiwami 2'yi oynayacaksan Majima Saga'nın içindeki küçük bir Yakuza 0 göndermesini anlayamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı