Kaliteli PSU markaları hangileri?

Sizden cevap bekliyorum.
Ben imzamdaki sisteme sahibim, işlemcim gereksiz yüksek watt ve üstüne o.c. kullanıyorum, 12V dan 46 amper veren (552w) masterwatt600 lite satın aldım 2.el olarak ancak kullanılmamıştı çok uyguna aldım, geleceğe de dönük olarak 12V 46A bir güç kaynağı aldım, yarın bu sistemi 3600x ve 1070 veya 2060 a felan yükseltsem yine bana yeter güç kaynağım, size önerim geleceğe de yönelik şekilde thermaltake veya silverstone markalarından almanız, çok fazla araştırdım kalite vs.. her markada hata da var sorunda ama model bazlı şuan kullandığım güç kaynağı ile ilgili tek bir kötü yorum kronik hata vs.. olumsuzluk ile karşılaşmadım..

(satın aldığım şahıs kasadan sökmüş kasa dahili bir psu idi, hatta kendisi masterwatt 700 almış onu takmış bana 600ü 700 kutusunda verdi, fanı sessiz gram ısınmıyor tertemiz uzun ömürlü olduğuna inandığım bir psu)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı