Kaliteli şarj adaptörü önerisi

Mert1337

Hectopat
Merhaba, Sennheiser HD 350 BT kulaklığımı ve Buds 2 kulaklığımı hatta Apple Watch'umu şarja takmak için yan firma ama kaliteli adaptör arıyorum. 2 giriş yeter ama 3 girişli varsa da bakarım. Önerileriniz neler? (Buds 2 hızlı şarj desteği var, HD 350 BT hızlı şarj desteği yok, Apple Watch da hızlı şarj yok gereken watt karşılaması yeterli olur diye düşünüyorum)

Alttaki ürün 2 girişi de 20W mı?

Yorumlarda bir cihaz takıldığında hızlı, 2 cihaz takıldığında ikisinin de normal şarj olduğu belirtilmiş. Ugreen'in ürünleri piyasanın en kalitelilerindendir. Ama Türkiye'de sizin istediğiniz düzeyde uygun bir şey göremedim, o yüzden yurt dışından attım. 1K küsur paralara da var yoksa.

Yorumlarda bir cihaz takıldığında hızlı, 2 cihaz takıldığında ikisinin de normal şarj olduğu belirtilmiş. Ugreen'in ürünleri piyasanın en kalitelilerindendir. Ama Türkiye'de sizin istediğiniz düzeyde uygun bir şey göremedim, o yüzden yurt dışından attım. 1K küsur paralara da var yoksa.
Anladım hocam ugreenğ çok bilmiyorum ya. Daha çok spigen, anker gibi markalara baktım da.

USB a- 12w nedir hocam mesela 12w Buds 2 ve sennheiser kulaklığım için yeter mi? O yönden o ürün düşündürdü.

Alttaki ürün 2 girişi de 20w mı?

Buds 2'nin kac W ile sarj oldugunu bilmiyorum ama kulaklik oldugu icin cok cok 15W'dir. Birini Type-C to Type-C kablo digerini de USB-A to Type-C ile sarj edersin hizli sarj protokolu olani Type-C girisine takarsin.

Ucunu ayni anda şarj etmek istiyorsan orasi ayri da elindeki urunler fazla watt ceken urunler degiller zaten. Bu tarz bir urunu daha ucuza bulacagini sanmiyorum.

Tamam hocam ben söz konusu ürünlerin ilgili firmaları ile bir konuşayım kaç watt öneriyorlarmış falan diye ve bir düşüneyim gelirim. Bu arada biraz düşündüğümde 1+1 yani 1 USB'a + 1 Type-C yeter gibi geldi.

Geri
Yukarı