Kaliteli ses verecek uygun fiyatlı kablolu kulaklık önerisi

layfinn

Decapat
Halihazırda kablosuz kulaklık kullanıyorum fakat dolaptan bulduğum eski müzik çalarımla biraz nostalji yapmak için kaliteli ses verecek kablolu kulak içi bir kulaklık arıyorum. Kablosuzlardan önce hep Sennheiser kullanıcısıydım ve çok memnundum fakat güncel fiyatlarına baktığımda biraz keyif yapmak için alınamayacak kadar uzak. JBL'nin giriş seviyesi kulaklığını aldım ama iade ettim geçtiğimiz günlerde. Bendeki diğer orta fiyatlı ve görece pahalı ürünleri gibi hiçbir şekilde beklentimi karşılamadı, o yüzden JBL önermezseniz sevinirim, artık bir daha bulaşmam. Onun dışında önerilere açığım.

Uygun fiyat biraz fazla subjektif kalıyor, net bir aralık verirseniz önerebileceğim kulaklık var mı bakabilirim.

Uygun fiyat biraz fazla subjektif kalıyor, net bir aralık verirseniz önerebileceğim kulaklık var mı bakabilirim.
Hocam uzun zamandır kulaklık almadığım için piyasayı hiç bilmiyorum. Şimdi komik bir fiyat söyleme ihtimalim de yüksek. Benim içimden geçen 200 TL altı ama baktığım zaman pek de kulaklık yok gibi. Siz önerin, ben değerlendiririm kendime göre.

Amanın, ben 600 civarı düşünmüştüm, bir ay civarı öncesi bu kulaklık
bu fiyata çok yakındı diye hatırlıyorum fiyatı fakat şu haliyle öneremem, bunun dışında da pek kulakiçi kablolu deneyimim yok maalesef.

Amanın, ben 600 civarı düşünmüştüm, bir ay civarı öncesi bu kulaklık
bu fiyata çok yakındı diye hatırlıyorum fiyatı fakat şu haliyle öneremem, bunun dışında da pek kulakiçi kablolu deneyimim yok maalesef.
O civarlarda düşünmekte haklısınız hocam, ben de şimdi piyasaya öyle bir göz attığımda daha aşağı pek iyi kulaklık göremedim. Eski kullandıklarımının hepsi yıllar önce bin lira bandındaydı, şimdi kaç paradır kim bilir... Sadece nostalji yapmak için almak istediğimden dolayı fazla para vermek istemiyorum aslında. Yoksa şu kulaklıklara verdiğim parayla aile geçindirdim herhalde. Artık eski kulaklıklardan birini çarşıdan yeni jak bulup tamir etmek daha mantıklı olacak sanırım. Eski kalitesinde olmasa da iş görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı